ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

1. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: E1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 0.60m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 440m. dovoljen čas: 82(164)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 31/28/*0/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Pia Roškarič A3855LADY CVETKA (A3855)LADY CVETKAKD CABALLUS 0/76.36
1 Sara Sešel A4354NEJA (A4354)NEJAKK CELJE 0/70.42
1 Anja Černe A2692LYN S (A2692)LYN SŠD Titani Ljubljana 0/69.65
1 Mia Kotnik A3038SAHARA (A3038)SAHARAŠD Konjeniški center Celje 0/70.31
1 Ula Macuh A3038SAHARA (A3038)SAHARAŠD Konjeniški center Celje 0/77.15
1 Lina Skok A456642 MIŠKO I-12 DORI (A4566)42 MIŠKO I-12 DORIKK PARK SAVA 0/71.95
1 Zala Dobnik A4519VISKI (A4519)VISKIŠD Konjeniški center Celje 0/70.31
1 Mija Pučnik Z3623TWINKLE STAR MLH (Z3623)TWINKLE STAR MLHKK HIPODROM KAMNICA 0/71.89
1 Mia Matjačič A3731V - CIARA (A3731)V - CIARAKD CABALLUS 0/67.63
1 Maša Kunaver Guzina A4417CANDY (A4417)CANDYKK HIPODROM KAMNICA 0/69.6
1 Žana Jereb A3328IGGY POP (A3328)IGGY POPKK PR` KRAL 0/60.76
1 Gaia Pihler A4286PURAMENTE (A4286)PURAMENTEKK PR` KRAL 0/78.56
1 Nina Miklič A4518BLISK (A4518)BLISKŠD Konjeniški center Celje 0/76.35
1 Gea Jakelj A4438A.M.B. TWISTERINO (A4438)A.M.B. TWISTERINOKK PR` KRAL 0/78.59
1 Zala Kresse A4348PUSZTA (A4348)PUSZTAŠD Konjeniški center Celje 0/75.73
1 Pia Krčmar A4232LA LUZ DE CROACIA (A4232)LA LUZ DE CROACIAKK BELI SAMOROG 0/66.52
1 Tanaja Teržan A4140BALTAZAR (A4140)BALTAZARŠD Konjeniški center Celje 0/71.6
1 Tinkara Zapušek A4519VISKI (A4519)VISKIŠD Konjeniški center Celje 0/73.28
19 Brina Gajšek A4348PUSZTA (A4348)PUSZTAŠD Konjeniški center Celje 1/82.59
20 Zoja Rodič A3731V - CIARA (A3731)V - CIARAKD CABALLUS 4/67.83
20 Danaja Gregorič A4600MORO (A4600)MOROKK HIPODROM KAMNICA 4/60.2
20 Tina Odlazek A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK Brdo pri Ihanu 4/77.34
20 Tija Ključarič A4068838 ZVONČICA (A4068)838 ZVONČICAŠD Konjeniški center Celje 4/68.88
24 Karin Kogovšek Čik A3873GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)GRAND MOON DEL TIGLIOŠD Titani Ljubljana 5/83.26
24 Anja Kosec A3943TANGO (A3943)TANGOŠD Titani Ljubljana 5/83.31
26 Ana Škoberne A3664CASANOVA (A3664)CASANOVAKD CABALLUS 10/102.62
- Julija Lokar Z3710GRINGO (Z3710)GRINGOŠD Titani Ljubljana EL
- Tija Vašl Z3654SHANTI VAN HET EKSTERHOF (Z3654)SHANTI VAN HET EKSTERHOFKD CABALLUS RET
- Leni Lah A4266VASARI U.B. (A4266)VASARI U.B.KK Urh Bauman DNS
- Tisa Kamin A4598BLUE (A4598)BLUEKK GIBANJE DNS
- Tomaž Tabernik A4598BLUE (A4598)BLUEKK VELEBIRO DNS
Nazaj