ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

17. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 0.80m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 440m. dovoljen čas: 82(164)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 32/31/*0/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Ema Pekolj A45791878 GALJARDO (A4579)1878 GALJARDOŠD Titani Ljubljana 0/62.44
1 Maša Kunaver Guzina A4417CANDY (A4417)CANDYKK HIPODROM KAMNICA 0/67.15
1 Tija Ključarič A4068838 ZVONČICA (A4068)838 ZVONČICAŠD Konjeniški center Celje 0/55.52
1 Tinkara Zapušek A4519VISKI (A4519)VISKIŠD Konjeniški center Celje 0/65.94
1 Deva Šaberl A4352CENATO'S SON (A4352)CENATO'S SONKK CELJE 0/75.61
1 Mija Pučnik Z3623TWINKLE STAR MLH (Z3623)TWINKLE STAR MLHKK HIPODROM KAMNICA 0/63.08
1 Ana Škoberne A3664CASANOVA (A3664)CASANOVAKD CABALLUS 0/62.99
1 Tanaja Teržan A4140BALTAZAR (A4140)BALTAZARŠD Konjeniški center Celje 0/64.38
1 Ela Cizej A3942ELIS (A3942)ELISKD CABALLUS 0/58.81
1 Eva Golubiček Z3706QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)QUELQUN POUR LA VICTOAREHRVAŠKA 0/66.29
11 Klara Šergon A4354NEJA (A4354)NEJAKK CELJE 4/67.08
11 Klara Hauptman A3883QUEEN B (A3883)QUEEN BKK Brdo pri Ihanu 4/69.48
11 Tina Odlazek A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK Brdo pri Ihanu 4/61.56
11 Mario Tschaitschmann Z3628INDIA DE JANEIRO (Z3628)INDIA DE JANEIROAVSTRIJA 4/65.18
11 Lana Doles A4468CARLOS (A4468)CARLOSKK HIPODROM KAMNICA 4/65.72
11 Dora Stvarnik Z3659P.S. I LOVE YOU (Z3659)P.S. I LOVE YOUKK CELJE 4/78.8
11 Sara Sešel A4354NEJA (A4354)NEJAKK CELJE 4/70.3
11 Pia Krčmar A4232LA LUZ DE CROACIA (A4232)LA LUZ DE CROACIAKK BELI SAMOROG 4/79.95
11 Hana Pirc A4472I'M ILUSION (A4472)I'M ILUSIONKK HIPODROM KAMNICA 4/56.89
11 Urška Kadilnik A4136JULY (A4136)JULYKK CELJE 4/97.36
11 Zara Grgić Z3706QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)QUELQUN POUR LA VICTOAREHRVAŠKA 4/61.77
11 Manja Planinc A3165BABETTE (A3165)BABETTEŠD Titani Ljubljana 4/69.31
11 Zala Sladovič A3206DORINA (A3206)DORINAŠD Konjeniški center Celje 4/59.07
11 Ana Ilibašić A3830COSTNER KEVIN AK (A3830)COSTNER KEVIN AKŠD Titani Ljubljana 4/71.5
25 Danaja Gregorič A4600MORO (A4600)MOROKK HIPODROM KAMNICA 8/61.14
25 Zala Kresse A4348PUSZTA (A4348)PUSZTAŠD Konjeniški center Celje 8/70.12
25 Karin Kogovšek Čik A3873GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)GRAND MOON DEL TIGLIOŠD Titani Ljubljana 8/68.4
28 Mario Tschaitschmann Z3624JERSEY DE JANEIRO (Z3624)JERSEY DE JANEIROAVSTRIJA 10/86.13
29 Zoja Seles A3942ELIS (A3942)ELISKD CABALLUS 11/106.43
- Eva Lever A4523FANIERO (A4523)FANIEROŠD Konjeniški center Celje EL
- Mila Dolenc A3943TANGO (A3943)TANGOŠD Titani Ljubljana EL
- Julija Lokar A3763HOZAM (A3763)HOZAMŠD Titani Ljubljana DNS
Nazaj