ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

2. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 0.80m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 440m. dovoljen čas: 82(164)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 64/63/*0/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Gea Jakelj A4438A.M.B. TWISTERINO (A4438)A.M.B. TWISTERINOKK PR` KRAL 0/78.55
1 Tanaja Teržan A4140BALTAZAR (A4140)BALTAZARŠD Konjeniški center Celje 0/63.85
1 Urška Kadilnik A4136JULY (A4136)JULYKK CELJE 0/66.46
1 Maja Skarlovnik A3804PRISCILLA V (A3804)PRISCILLA VKD CABALLUS 0/68.45
1 Isabela Dolenc A3943TANGO (A3943)TANGOŠD Titani Ljubljana 0/70.99
1 Zoja Seles A3942ELIS (A3942)ELISKD CABALLUS 0/69.71
1 Petra Plevel A4193JOY TOY (A4193)JOY TOYŠD Titani Ljubljana 0/79.43
1 Zala Bošnjak A3763HOZAM (A3763)HOZAMŠD Titani Ljubljana 0/63.35
1 Tajda Medvešek A4146FELL ME (A4146)FELL MEŠD Titani Ljubljana 0/72.37
1 Julia Hucman A3343SUNY (A3343)SUNYKK Stožice Ljubljana 0/62.63
1 Iza Čater A3392DIAMANTE (A3392)DIAMANTEKD CABALLUS 0/66.02
1 Lana Doles A4468CARLOS (A4468)CARLOSKK HIPODROM KAMNICA 0/68.28
1 Klara Poberžnik A4527INFINITY DE MUZE (A4527)INFINITY DE MUZEKK CELJE 0/73.16
1 Briana Petrič Z3565I LOVE YOU (Z3565)I LOVE YOUKK KARLO - Maribor 0/62.06
1 Leni Lah A4266VASARI U.B. (A4266)VASARI U.B.KK Urh Bauman 0/67.89
1 Nives Ferk A4572ODIN MKE (A4572)ODIN MKEJK KASCO Svečina 0/74.69
1 Ela Lešnik A4409ARANYKAPU LASILIA (A4409)ARANYKAPU LASILIAŠD Hiša konj 0/72.7
1 Tanja Omahen A4565MICHELLE VITTORIA (A4565)MICHELLE VITTORIAKK PARK SAVA 0/72.14
1 Ana Škoberne A3664CASANOVA (A3664)CASANOVAKD CABALLUS 0/73.34
1 Jaka Potočnik Z3633INDY (Z3633)INDYŠD Titani Ljubljana 0/72.12
1 Jan Špiljak A4593LUCE B (A4593)LUCE BKK VELENJE 0/70
1 Julija Lokar Z3710GRINGO (Z3710)GRINGOŠD Titani Ljubljana 0/70.29
1 Mija Pučnik Z3623TWINKLE STAR MLH (Z3623)TWINKLE STAR MLHKK HIPODROM KAMNICA 0/64.96
1 Tinkara Krajcar A2982LEXI (A2982)LEXIKK CELJE 0/64.16
1 Ema Djutovic A4438A.M.B. TWISTERINO (A4438)A.M.B. TWISTERINOKK PR` KRAL 0/76.23
1 Eva Hvalec A4395CLEMENS 57 (A4395)CLEMENS 57KK KARLO - Maribor 0/59.84
1 Manca Horvat A2872CARAT II (A2872)CARAT IIŠD Titani Ljubljana 0/66.7
28 Anja Černe A2692LYN S (A2692)LYN SŠD Titani Ljubljana 4/67.72
28 Melanie Žnidaršič Z3613DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)DON ANDIAMO AMBIENTE-TŠD Konjeniški center Celje 4/72.58
28 Marija Hudi Z3373QUANTICO T (Z3373)QUANTICO THRVAŠKA 4/65.49
28 Karin Kogovšek Čik A3873GRAND MOON DEL TIGLIO (A3873)GRAND MOON DEL TIGLIOŠD Titani Ljubljana 4/80.01
28 Ema Djutovic A4286PURAMENTE (A4286)PURAMENTEKK PR` KRAL 4/68.39
28 Lea Gomboc A3422CANDILLA 20 J (A3422)CANDILLA 20 JKK STOL 4/71.81
28 Tija Ključarič A4068838 ZVONČICA (A4068)838 ZVONČICAŠD Konjeniški center Celje 4/69.21
28 Danaja Gregorič A4600MORO (A4600)MOROKK HIPODROM KAMNICA 4/56.64
28 Lina Skok A456642 MIŠKO I-12 DORI (A4566)42 MIŠKO I-12 DORIKK PARK SAVA 4/71.32
28 Tina Odlazek A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK Brdo pri Ihanu 4/67.73
28 Rudy Mervar Božič Z3392CAZHINE (Z3392)CAZHINEKK JEŽA PRI JEŽU 4/70.89
28 Ela Volčanšek A4573GALVIN (A4573)GALVINKK PR` KRAL 4/59.37
28 Manja Planinc A3165BABETTE (A3165)BABETTEŠD Titani Ljubljana 4/71.47
28 Anže Strnad A4448LANDJANO'S LONDON (A4448)LANDJANO'S LONDONKK JEŽA PRI JEŽU 4/69.57
28 Tinkara Zapušek A4519VISKI (A4519)VISKIŠD Konjeniški center Celje 4/70.45
28 Ana Ilibašić A3830COSTNER KEVIN AK (A3830)COSTNER KEVIN AKŠD Titani Ljubljana 4/67.11
28 Žana Jereb A3328IGGY POP (A3328)IGGY POPKK PR` KRAL 4/66.51
28 Maša Kunaver Guzina A4417CANDY (A4417)CANDYKK HIPODROM KAMNICA 4/65.2
28 Pia Krčmar A4232LA LUZ DE CROACIA (A4232)LA LUZ DE CROACIAKK BELI SAMOROG 4/70.41
28 Zala Kresse A4348PUSZTA (A4348)PUSZTAŠD Konjeniški center Celje 4/64.44
28 Julija Kresse A4518BLISK (A4518)BLISKŠD Konjeniški center Celje 4/65.32
28 Sara Sešel A4354NEJA (A4354)NEJAKK CELJE 4/79.34
28 Dora Lesar Z3710GRINGO (Z3710)GRINGOŠD Titani Ljubljana 4/80.52
51 Naja Omulec A4567CALLIDA P (A4567)CALLIDA PKK CELJE 6/88.79
51 Lana Jana Halužan Sagadin A3401INARO (A3401)INAROKK Urh Bauman 6/87.42
53 Ula Hainšek Z2963ZVONAS MAXIMUS (Z2963)ZVONAS MAXIMUSKD CABALLUS 7/92.08
54 Zala Sladovič A3206DORINA (A3206)DORINAŠD Konjeniški center Celje 8/63.47
54 Nina Potočnik A4458VELINA (A4458)VELINAKK VELENJE 8/70.47
54 Mojca Remšak A4025COUNTRY BOY - AMADEUS (A4025)COUNTRY BOY - AMADEUSJK KASCO Svečina 8/94.01
54 Ela Martini A4597BLACK COFFEE (A4597)BLACK COFFEEŠD Titani Ljubljana 8/69.58
54 Ema Pekolj A45791878 GALJARDO (A4579)1878 GALJARDOŠD Titani Ljubljana 8/63.32
59 Ana Dekleva A2964WIKTORIJA (A2964)WIKTORIJAŠD Titani Ljubljana 10/89.53
60 Dora Stvarnik Z3659P.S. I LOVE YOU (Z3659)P.S. I LOVE YOUKK CELJE 12/74.62
61 Neža Smolnikar A4558ESPERADOPLUS (A4558)ESPERADOPLUSKK VELENJE 19/123.83
- Brina Reven Bresar A458028 GIDRAN-12 (MALOR) (A4580)28 GIDRAN-12 (MALOR)ŠD Titani Ljubljana EL
- Živa Kukman A458028 GIDRAN-12 (MALOR) (A4580)28 GIDRAN-12 (MALOR)KK VELEBIRO EL
- Hana Pirc A4472I'M ILUSION (A4472)I'M ILUSIONKK HIPODROM KAMNICA DNS
Nazaj