ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

20. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.2

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 1.05m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 430m. dovoljen čas: 74(148)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 8

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 29/29/*0/8


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Emma Matjašič Komar A4507CONDY (A4507)CONDYKK KARLO - Maribor 0/53.92
2 Eva Ropoša A3115ESPESIAL (A3115)ESPESIALKK CELJE 0/55.25
3 Pika Šribar A4064CITIZEN CRACK (A4064)CITIZEN CRACKŠD Titani Ljubljana 0/55.34
4 Monika Brgles A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 0/58.3
5 Hana Zor A2897AGGA (A2897)AGGAKK SUPRINN 0/59.74
6 Maj Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 0/60.79
7 Lina Lauko A4048IRBIS (A4048)IRBISŠD Titani Ljubljana 0/61.35
8 Nika Fijavž A3525CINTIA (A3525)CINTIAKK CELJE 0/61.96

PREOSTALI TEKMOVALCI
9 Neža Smolnikar A4558ESPERADOPLUS (A4558)ESPERADOPLUSKK VELENJE 0/63.05
10 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 0/64.23
11 Larisa Koštomaj A2663VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)VELEBIRO BERLINS BOYŠD Konjeniški center Celje 0/65.23
12 Pia Turk A4202ARANYKAPU QUANTADEL (A4202)ARANYKAPU QUANTADELKK HIPODROM KAMNICA 0/67.57
13 Tiana Hlebanja A4426CATALINA (A4426)CATALINAŠD Titani Ljubljana 0/68.41
14 Anja Grabar A4007CHILLY (A4007)CHILLYKK CELJE 0/69.99
15 Mario Tschaitschmann Z3516JAMAIKA DE JANEIRO (Z3516)JAMAIKA DE JANEIROAVSTRIJA 4/53.24
16 Mario Tschaitschmann Z3627GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)GUATEMALA DE JANEIROAVSTRIJA 4/53.28
17 Ajda Markošek A4524QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)QUECHUA VD DONKHOEVEKK HIPODROM KAMNICA 4/54.74
18 Tajda Paradiž A3819NATURELLE L (A3819)NATURELLE LKK SLOVENJ GRADEC 4/59.57
19 Denis Gugić Z3714IMPERIA DU ROUET (Z3714)IMPERIA DU ROUETHRVAŠKA 4/63.84
20 Ella Thaler Perovic A3120CHARLY (A3120)CHARLYŠD Hiša konj 4/64.91
21 Melanie Žnidaršič Z3612WAVO CARINO (Z3612)WAVO CARINOŠD Konjeniški center Celje 4/66.46
22 Neža Smolnikar A4560RHINEIA (A4560)RHINEIAKK VELENJE 4/67.92
23 Nika Ajlec Kosič A4245CASDOR (A4245)CASDORKK KARLO - Maribor 4/67.95
24 Pika Kaja Sameja A3472OBI ONE (A3472)OBI ONEKK HIPODROM KAMNICA 4/70.49
25 Lucija Sovič A4492INDY (A4492)INDYKK VELEBIRO 4/86.48
26 Patricia Medija A3893DESCARO (A3893)DESCAROŠD Titani Ljubljana 9/77.68
27 Denis Gugić Z3713HIP HOP CRO (Z3713)HIP HOP CROHRVAŠKA 10/95.75
28 Iza Čater A3392DIAMANTE (A3392)DIAMANTEKD CABALLUS 13/91.88
- Aria Pintar A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKD CABALLUS EL
Nazaj