ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

21. tekmacompetition

Tekmovalci z licencami M in S

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 490m. dovoljen čas: 84(168)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 22/22/*0/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Zoja Pavčič A4386RAMONA V/D VLINDERVALLEI (A4386)RAMONA V/D VLINDERVALLEIŠD Konjeniški center Celje 0/62.35
2 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 0/67.59
3 Nika Ajlec Kosič A3272ST PEGASUS (A3272)ST PEGASUSKK KARLO - Maribor 0/69.11
4 Zoja Pavčič A4601ELECTRON DES BAILLONS (A4601)ELECTRON DES BAILLONSŠD Konjeniški center Celje 0/70.75
5 Tamara Kranjc A3569OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569)OILILY VAN HET SMETLEDE HOFKK VELENJE 0/72.39
6 Nina Pangeršič A4258HOWLA PAULA TK Z (A4258)HOWLA PAULA TK ZKK SUPRINN 0/73.14

PREOSTALI TEKMOVALCI
7 Matevž Dremelj A4383CHILLI PEPER Z (A4383)CHILLI PEPER ZKK JEŽA PRI JEŽU 0/75.16
8 Janez Avšič A4324FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)FENOLIT D.D. CANVIKKK VELENJE 1/84.51
9 Alexandra Minnozzi A4290CADEAU DE BEAUTY (A4290)CADEAU DE BEAUTYKK VELEBIRO 4/71.49
10 Denis Gugić Z3713HIP HOP CRO (Z3713)HIP HOP CROHRVAŠKA 4/77.31
11 Promton Kingwan A4489CARECA (A4489)CARECATAJSKA 4/79.71
12 Nina Pangeršič A4296EMERALD EINSTEIN (A4296)EMERALD EINSTEINKK SUPRINN 4/80.78
13 Silvo Zalokar A3701QU SIEBEN (A3701)QU SIEBENKK JEŽA PRI JEŽU 7/93.03
14 Janez Avšič A4380AGANICA Z (A4380)AGANICA ZKK VELENJE 7/93.7
15 Nina Pangeršič A4257VINDY Z (A4257)VINDY ZKK SUPRINN 8/75.37
16 Lina Lauko A4048IRBIS (A4048)IRBISŠD Titani Ljubljana 8/77.19
17 Trina Tekavc Z3656NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)NABABS SON II VD KRUISHOEVE ZKK GIBANJE 8/83.55
18 Tomaž Laufer A4525QRIGHT THINDER SWIPE (A4525)QRIGHT THINDER SWIPEKK VELEBIRO 8/99.51
19 Emilia Džambo Z3538LIPTON D (Z3538)LIPTON DHRVAŠKA 12/74.55
20 Denis Gugić Z3714IMPERIA DU ROUET (Z3714)IMPERIA DU ROUETHRVAŠKA 13/85.88
- David Juhart A4089A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)A.M.B. GENERAL CUSTERKK BELI SAMOROG EL
- Benjamin Bregant A3848CARIBIC DE JANEIRO (A3848)CARIBIC DE JANEIROKK HIPODROM KAMNICA EL
Nazaj