ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

22. tekmacompetition

Tekmovalci z licencami A in L

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 490m. dovoljen čas: 84(168)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 20/20/*0/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Minea Mikolič A3308DAMARA (A3308)DAMARAŠD Hiša konj 0/68.87
2 Monika Brgles A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 0/72.81
3 Maša Moškrič A3984NO LIMITS (A3984)NO LIMITSKK GIBANJE 0/78.08
4 Špela Kocbek A4118CHICO 2 (A4118)CHICO 2KK HIPODROM KAMNICA 0/78.23
5 Arissa Vida Huiskens A4327COUNTRY ROUD (A4327)COUNTRY ROUDKK Brdo pri Ihanu 4/60.67

PREOSTALI TEKMOVALCI
6 Neža Novak A3963GAILLANT (A3963)GAILLANTKD CABALLUS 4/74.17
7 Tija Vajde A2782DORA (A2782)DORAKK CELJE 4/75.78
8 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 4/76.08
9 Ajda Markošek A4524QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)QUECHUA VD DONKHOEVEKK HIPODROM KAMNICA 5/87.59
10 Mateo Seferović Z3157CHANNEL D (Z3157)CHANNEL DHRVAŠKA 8/68.69
11 Tajda Paradiž A3819NATURELLE L (A3819)NATURELLE LKK SLOVENJ GRADEC 8/74.38
12 Eva Škrabanja A3286ALYNA (A3286)ALYNAKK GIBANJE 10/89.77
13 Nika Mikolič A3975LEONIDAS (A3975)LEONIDASKK KARLO - Maribor 11/94.18
14 Tamara Hočevar A4303MAESTRAL (A4303)MAESTRALKK VELEBIRO 12/66.8
15 Lana Vrabič A4268ASG DARCY (A4268)ASG DARCYKD CABALLUS 15/109.35
16 Mark Gabrijelčič A4144KAROLA (A4144)KAROLAŠD Titani Ljubljana 16/73.25
- Ana Vita Cvenk A4299CHECK ME OUT (A4299)CHECK ME OUTKD CABALLUS EL
- Luna Roothe A4513CELLESTOKI (A4513)CELLESTOKIKD CABALLUS EL
- Mateo Seferović A3631LA PAZ (A3631)LA PAZHRVAŠKA EL
- Lana Oblak A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO EL
Nazaj