ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

3. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 0.90m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 440m. dovoljen čas: 82(164)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 54/52/*0/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Tomaž Tabernik A4467OTTO VON TABERNIK ET (A4467)OTTO VON TABERNIK ETKK VELEBIRO 0/72.9
1 Ela Volčanšek A4573GALVIN (A4573)GALVINKK PR` KRAL 0/63.45
1 Aria Pintar A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKD CABALLUS 0/68.48
1 Eva Katarina Pavšer A4352CENATO'S SON (A4352)CENATO'S SONKK CELJE 0/65.22
1 Maj Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 0/72.05
1 Eva Sekula Z3633INDY (Z3633)INDYŠD Titani Ljubljana 0/64.82
1 Žak Fajdiga A4241SIVORI (A4241)SIVORIKK VENIŠE 0/77.25
1 Patricia Medija A3893DESCARO (A3893)DESCAROŠD Titani Ljubljana 0/69.18
1 Gregor Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 0/74.82
1 Maja Skarlovnik A3804PRISCILLA V (A3804)PRISCILLA VKD CABALLUS 0/70.53
1 Petra Plevel A4193JOY TOY (A4193)JOY TOYŠD Titani Ljubljana 0/67.37
1 Ela Martini A4597BLACK COFFEE (A4597)BLACK COFFEEŠD Titani Ljubljana 0/63.71
1 Ela Lešnik A4409ARANYKAPU LASILIA (A4409)ARANYKAPU LASILIAŠD Hiša konj 0/71.2
1 Leni Lah A4266VASARI U.B. (A4266)VASARI U.B.KK Urh Bauman 0/66.98
1 Eva Hvalec A4395CLEMENS 57 (A4395)CLEMENS 57KK KARLO - Maribor 0/61
1 Ivana Matijaševič Z2613C-EVA G (Z2613)C-EVA GHRVAŠKA 0/66.6
1 Matej Bertoncelj Z3634Q-KHAN (Z3634)Q-KHANKK Stožice Ljubljana 0/76.07
1 Katarina Koren A4545CRIME (A4545)CRIMEKK JEŽA PRI JEŽU 0/71.32
1 Briana Petrič Z3565I LOVE YOU (Z3565)I LOVE YOUKK KARLO - Maribor 0/63.3
1 Gaia Pihler A4545CRIME (A4545)CRIMEKK PR` KRAL 0/68.66
1 Tinkara Krajcar A2982LEXI (A2982)LEXIKK CELJE 0/67.94
22 Lucija Sovič A4543CENTURIO CQ (A4543)CENTURIO CQKK VELEBIRO 4/76.8
22 Zala Bošnjak A3763HOZAM (A3763)HOZAMŠD Titani Ljubljana 4/69.89
22 Tajda Medvešek A4146FELL ME (A4146)FELL MEŠD Titani Ljubljana 4/70.55
22 Ana Ilibašić A3830COSTNER KEVIN AK (A3830)COSTNER KEVIN AKŠD Titani Ljubljana 4/70.08
22 Lana Doles A4468CARLOS (A4468)CARLOSKK HIPODROM KAMNICA 4/66.91
22 Klara Poberžnik A4527INFINITY DE MUZE (A4527)INFINITY DE MUZEKK CELJE 4/65.53
22 Manja Planinc A3165BABETTE (A3165)BABETTEŠD Titani Ljubljana 4/71.21
22 Nina Potočnik A4458VELINA (A4458)VELINAKK VELENJE 4/75.59
22 Anže Strnad A4448LANDJANO'S LONDON (A4448)LANDJANO'S LONDONKK JEŽA PRI JEŽU 4/65.01
22 Anja Grabar A4007CHILLY (A4007)CHILLYKK CELJE 4/60.76
22 Manca Horvat A2872CARAT II (A2872)CARAT IIŠD Titani Ljubljana 4/67.44
22 Rudy Mervar Božič Z3392CAZHINE (Z3392)CAZHINEKK JEŽA PRI JEŽU 4/72.57
22 Kaja Perne A4430PINTADO (A4430)PINTADOKK JEŽA PRI JEŽU 4/63.39
22 Lana Jana Halužan Sagadin A3401INARO (A3401)INAROKK Urh Bauman 4/65.99
36 Maša Kunaver Guzina A4417CANDY (A4417)CANDYKK HIPODROM KAMNICA 5/82.77
37 Bernard Bregant A4578CAMBER (A4578)CAMBERKK KARLO - Maribor 8/73.56
37 Lea Gomboc A3422CANDILLA 20 J (A3422)CANDILLA 20 JKK STOL 8/68.84
37 Kim Rabič A4085AQUILLEA (A4085)AQUILLEAKK Stožice Ljubljana 8/67.54
37 Mila Dolenc A45791878 GALJARDO (A4579)1878 GALJARDOŠD Titani Ljubljana 8/66.62
37 Julia Hucman A3343SUNY (A3343)SUNYKK Stožice Ljubljana 8/64.75
37 Ema Pekolj A45791878 GALJARDO (A4579)1878 GALJARDOŠD Titani Ljubljana 8/67.14
43 Urška Kadilnik A4136JULY (A4136)JULYKK CELJE 10/88.2
44 Tanja Omahen A4565MICHELLE VITTORIA (A4565)MICHELLE VITTORIAKK PARK SAVA 12/74.22
44 Nejc Ogrizek A4533COOPER'S SUNNY (A4533)COOPER'S SUNNYKK CELJE 12/72.3
44 Melanie Žnidaršič Z3613DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)DON ANDIAMO AMBIENTE-TŠD Konjeniški center Celje 12/81.3
47 Dora Stvarnik Z3659P.S. I LOVE YOU (Z3659)P.S. I LOVE YOUKK CELJE 13/83.28
48 Monika Blatnik A4504CASEMIRO (A4504)CASEMIROŠD Konjeniški center Celje 16/74.33
49 Živa Kukman A4420BAJNOK (A4420)BAJNOKKK VELEBIRO 24/126.38
- Ana Dekleva A2964WIKTORIJA (A2964)WIKTORIJAŠD Titani Ljubljana EL
- Eva Golubiček Z3706QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)QUELQUN POUR LA VICTOAREHRVAŠKA EL
- Eva Lever A4523FANIERO (A4523)FANIEROŠD Konjeniški center Celje RET
- Lejla Kastelic A4420BAJNOK (A4420)BAJNOKŠD Titani Ljubljana DNS
- Urh Bauman A4265VIVALDI U.B. (A4265)VIVALDI U.B.KK Urh Bauman DNS
Nazaj