ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

4. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.4

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek
Višina ovir: 1.00m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 440m. dovoljen čas: 76(152)sek. idealni čas: 71sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 37/35/*12/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Pika Šribar A4064CITIZEN CRACK (A4064)CITIZEN CRACKŠD Titani Ljubljana 0/71.05
2 Aria Pintar A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKD CABALLUS 0/70.63
3 Iza Čater A3392DIAMANTE (A3392)DIAMANTEKD CABALLUS 0/68.98
4 Paula Udovič Z3658OTAZU (Z3658)OTAZUHRVAŠKA 0/67.94
5 Eva Katarina Pavšer A4352CENATO'S SON (A4352)CENATO'S SONKK CELJE 0/65.61
6 Emma Matjašič Komar A4507CONDY (A4507)CONDYKK KARLO - Maribor 0/64.82
7 Larisa Koštomaj A2663VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)VELEBIRO BERLINS BOYŠD Konjeniški center Celje 0/63.92
8 Kaja Perne A4430PINTADO (A4430)PINTADOKK JEŽA PRI JEŽU 0/63.66
9 Patricia Medija A3893DESCARO (A3893)DESCAROŠD Titani Ljubljana 0/60.93
10 Ajda Markošek A4524QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)QUECHUA VD DONKHOEVEKK HIPODROM KAMNICA 0/59.49
11 Melanie Žnidaršič Z3612WAVO CARINO (Z3612)WAVO CARINOŠD Konjeniški center Celje 1/76.71
12 Neža Smolnikar A4560RHINEIA (A4560)RHINEIAKK VELENJE 4/71.02
13 Neža Smolnikar A4558ESPERADOPLUS (A4558)ESPERADOPLUSKK VELENJE 4/71.43
14 Žak Fajdiga A4241SIVORI (A4241)SIVORIKK VENIŠE 4/70.43
15 Anja Grabar A4007CHILLY (A4007)CHILLYKK CELJE 4/72.75
16 Monika Blatnik A4504CASEMIRO (A4504)CASEMIROŠD Konjeniški center Celje 4/72.88
17 Ana Vita Cvenk A4299CHECK ME OUT (A4299)CHECK ME OUTKD CABALLUS 4/68.09
18 Pika Kaja Sameja A3472OBI ONE (A3472)OBI ONEKK HIPODROM KAMNICA 4/74.86
19 Maj Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 4/64.02
20 Eva Ropoša A3115ESPESIAL (A3115)ESPESIALKK CELJE 4/62.62
21 Pia Turk A4202ARANYKAPU QUANTADEL (A4202)ARANYKAPU QUANTADELKK HIPODROM KAMNICA 8/90.19
22 Veronika Osvald A3974CENTURION D (A3974)CENTURION DKK PR` KRAL 10/83.75
23 Alina Levstik A4356VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)VICTORIA S NIGHT ''BT''ŠD Titani Ljubljana 16/106.82
- Zara Grgić Z3373QUANTICO T (Z3373)QUANTICO THRVAŠKA DNS
- Zara Grgić Z3706QUELQUN POUR LA VICTOARE (Z3706)QUELQUN POUR LA VICTOAREHRVAŠKA DNS
* Katharina Seebacher Z2847BOERLIN D`ALENE (Z2847)BOERLIN D`ALENEAVSTRIJA 0/68.69
* Tajda Bosio A4523FANIERO (A4523)FANIEROŠD Konjeniški center Celje 0/75.76
* Lucija Sovič A4492INDY (A4492)INDYKK VELEBIRO 8/73.82
* Matej Bertoncelj Z3634Q-KHAN (Z3634)Q-KHANKK Stožice Ljubljana 0/72.58
* Tomaž Laufer A4525QRIGHT THINDER SWIPE (A4525)QRIGHT THINDER SWIPEKK VELEBIRO 0/70.44
* Urh Bauman A4264VALENTINO U.B. (A4264)VALENTINO U.B.KK Urh Bauman 0/60.78
* Klara Kolbezen A4315LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)LE DIAMOND BLUE HAA ZKK KARLO - Maribor 0/66.53
* Nina Nahtigal A4358I AM JAGGY (A4358)I AM JAGGYKD CABALLUS 0/65.91
* Zoja Pavčič Z3711OLFACTO (Z3711)OLFACTOŠD Konjeniški center Celje 6/80.61
* Nina Pangeršič A4296EMERALD EINSTEIN (A4296)EMERALD EINSTEINKK SUPRINN 4/75.58
* Robert Kučer A4554AROUETTE APN (A4554)AROUETTE APNŠD Konjeniški center Celje 4/71.21
* Promton Kingwan Z3712CASALLAN (Z3712)CASALLANTAJSKA 0/66.64
Nazaj