ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 0524

5. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Slavek Vašek
Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 32/32/*8/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Tamara Hočevar A4303MAESTRAL (A4303)MAESTRALKK VELEBIRO 0/55.91
2 Minea Mikolič A3308DAMARA (A3308)DAMARAŠD Hiša konj 0/62.58
3 Eva Ropoša A3115ESPESIAL (A3115)ESPESIALKK CELJE 0/63.28
4 Emma Matjašič Komar A4507CONDY (A4507)CONDYKK KARLO - Maribor 0/63.71
5 Tija Vašl A4168A.M.B. ZORRO (A4168)A.M.B. ZORROKD CABALLUS 0/66.98
6 Nina Vidmar A4234NIXON FROST PSH (A4234)NIXON FROST PSHKK PARK SAVA 0/72.37

PREOSTALI TEKMOVALCI
7 Pika Šribar A4064CITIZEN CRACK (A4064)CITIZEN CRACKŠD Titani Ljubljana 4/57.19
8 Karin Kranjc A4385DJANGO 22 (A4385)DJANGO 22KK CELJE 4/57.69
9 Ajda Markošek A4524QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)QUECHUA VD DONKHOEVEKK HIPODROM KAMNICA 4/61.56
10 Nika Fijavž A3525CINTIA (A3525)CINTIAKK CELJE 4/62.54
11 Tajda Paradiž A3819NATURELLE L (A3819)NATURELLE LKK SLOVENJ GRADEC 4/62.98
12 Lana Oblak A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO 4/65.51
13 Larisa Koštomaj A2663VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)VELEBIRO BERLINS BOYŠD Konjeniški center Celje 4/68.54
14 Zoja Pavčič Z3711OLFACTO (Z3711)OLFACTOŠD Konjeniški center Celje 4/70.46
15 Veronika Osvald A3974CENTURION D (A3974)CENTURION DKK PR` KRAL 4/72.3
16 Arissa Vida Huiskens A4327COUNTRY ROUD (A4327)COUNTRY ROUDKK Brdo pri Ihanu 4/74.93
17 Lana Vrabič A4268ASG DARCY (A4268)ASG DARCYKD CABALLUS 7/86.91
18 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 7/87.17
19 Monika Brgles A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 8/61.68
20 Zala Božič A4326NINTENDO (A4326)NINTENDOKK Brdo pri Ihanu 8/67.04
21 Mark Gabrijelčič A4144KAROLA (A4144)KAROLAŠD Titani Ljubljana 8/68.48
22 Neža Smolnikar A4560RHINEIA (A4560)RHINEIAKK VELENJE 8/74.89
23 Ella Thaler Perovic A3120CHARLY (A3120)CHARLYŠD Hiša konj 9/81.34
24 Melanie Žnidaršič Z3612WAVO CARINO (Z3612)WAVO CARINOŠD Konjeniški center Celje 10/84.61
* David Juhart A4089A.M.B. GENERAL CUSTER (A4089)A.M.B. GENERAL CUSTERKK BELI SAMOROG 4/74.8
* Lucija Sovič A4492INDY (A4492)INDYKK VELEBIRO 0/74.23
* Nina Pangeršič A4257VINDY Z (A4257)VINDY ZKK SUPRINN 4/64.11
* Klara Kolbezen A4315LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)LE DIAMOND BLUE HAA ZKK KARLO - Maribor 0/69.18
* Zoja Pavčič A4386RAMONA V/D VLINDERVALLEI (A4386)RAMONA V/D VLINDERVALLEIŠD Konjeniški center Celje 4/66.03
* Zoja Stare A4538CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)CASIRAGHI DE LE TOTKK PR` KRAL 12/68.18
* Nina Pangeršič A4258HOWLA PAULA TK Z (A4258)HOWLA PAULA TK ZKK SUPRINN 0/65.55
* Katharina Seebacher Z3116FLEXADO (Z3116)FLEXADOAVSTRIJA 4/70.92
Nazaj