ŠD Center konjeniškega športa Celje
Turnir 0615
14. tekma
odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 274.5.6
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 20/20/*0/5
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomaž Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KK VELEBIRO | 0-0/40.59 | |
2 | Robi Skaza | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 0-0/41.96 | |
3 | Robert Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | KK VELENJE | 0-0/45.03 | |
4 | Nina Pangeršič | A2456 | GLORIJA 1 (A2456) | GLORIJA 1 | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/47.44 | |
5 | Matevž Dremelj | Z2225 | ROMIRA DELL'OLMO (Z2225) | ROMIRA DELL'OLMO | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-0/49.25 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
6 | Tajda Bosio | A2865 | CRESCENDO (A2865) | CRESCENDO | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/50.47 | |
7 | Uroš Jordan | A2391 | STELLEA (A2391) | STELLEA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-4/41.36 | |
8 | Lana Tanko | A2783 | QUIDAM DE VIDO (A2783) | QUIDAM DE VIDO | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-4/42.13 | |
9 | Aleksandra Krainer | A2364 | LUCHY (A2364) | LUCHY | ŠD Konjeniški center Celje | 0-4/49.64 | |
10 | Nastja Udovč | A2789 | APIENNE (A2789) | APIENNE | KK VELEBIRO | 4-0/53.04 | |
11 | Aleksandra Krainer | A2096 | CLARA CRI CRI (A2096) | CLARA CRI CRI | ŠD Konjeniški center Celje | 0-8/46.76 | |
12 | Lana Tanko | A2672 | QUANTUMS BOY (A2672) | QUANTUMS BOY | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4-4/46.91 | |
13 | Andrej Kučer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | JK MARIBOR | 0-8/52.22 | |
14 | Nina Pangeršič | A2228 | LAST SCAN (A2228) | LAST SCAN | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-14/67.76 | |
15 | Nicole Wrumnig | Z1745 | LONDON GIRL (Z1745) | LONDON GIRL | AVSTRIJA | 8-8/54.34 | |
16 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 4-13/78.01 | |
17 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 0-EL | |
18 | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | 4-EL | |
18 | Jerca Štular | A2636 | CASH Z (A2636) | CASH Z | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4-EL | |
20 | Leja Tomaž | A2428 | BARNAHOWN GEM (A2428) | BARNAHOWN GEM | KK SLOVENJ GRADEC | 16-EL |