ŠD Center konjeniškega športa Celje
Turnir 0615
26. tekma
Pokal Slovenije mladinci in odprta tekma
Kategorija: L/Ma Tabela: A Člen: 238.2.2
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 22/22/*0/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomaž Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KK VELEBIRO | 0-0/30.19 | |
2 | Robert Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | KK VELENJE | 0-0/33.79 | |
3 | Martin Glavič | A2455 | CHINTANO 06 (A2455) | CHINTANO 06 | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/36.74 | |
4 | Živa Šefman | A2809 | DOONAVEERAGH DOT IE (A2809) | DOONAVEERAGH DOT IE | KK GIBANJE | 0-0/37.11 | |
5 | Primož Rifelj | A3186 | DORADO VELVET (A3186) | DORADO VELVET | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-4/32.77 | |
6 | Vita Sirovina Dvornik | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 0-4/35.25 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Saša Malenković | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | 0-4/38.51 | |
8 | Aleksandra Krainer | A2096 | CLARA CRI CRI (A2096) | CLARA CRI CRI | ŠD Konjeniški center Celje | 0-8/34.98 | |
9 | Neja Bevc | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK VELEBIRO | 1/75.45 | |
10 | Eva Zala Marovt | A2826 | ZELINA (A2826) | ZELINA | KK VELEBIRO | 1/75.95 | |
11 | Tanit Baukman | A2467 | WAIT N SEE (A2467) | WAIT N SEE | KK KARLO - Maribor | 4/63.3 | |
12 | Matevž Dremelj | Z2225 | ROMIRA DELL'OLMO (Z2225) | ROMIRA DELL'OLMO | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/68.74 | |
13 | Lana Tanko | A2930 | CHARLES STAF (A2930) | CHARLES STAF | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 8/67.59 | |
14 | Nina Madirazza | Z2110 | GRAPPA VAN DE CONYNENBERG (Z2110) | GRAPPA VAN DE CONYNENBERG | HRVAŠKA | 8/71.77 | |
15 | Zala Štebljaj | A3119 | LOOPING (A3119) | LOOPING | KK PIP Ljubljana | 12/62.37 | |
16 | Aleksandra Krainer | A1383 | MAXIMUS (A1383) | MAXIMUS | ŠD Konjeniški center Celje | 12/64.72 | |
17 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 13/74.45 | |
18 | Nuša Antonijeta Ferkov | A2780 | MERCI (A2780) | MERCI | KK KARLO - Maribor | 16/59.11 | |
19 | Lina Kolbl Seme | A2210 | ALANICE (A2210) | ALANICE | KK KARLO - Maribor | 20/72.59 | |
- | Nina Potočnik | A2698 | PICASSO (A2698) | PICASSO | KK VELENJE | EL | |
- | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | EL | |
- | Nina Jovović | A3049 | ALDINO V (A3049) | ALDINO V | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | EL |