JK Maribor in KK KARLO
Turnir 0619
20. tekma
Tekmovalci z licencami A in L
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 30/29/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gorazd Kranjc | A3524 | IPSWITCH TER DOORN (A3524) | IPSWITCH TER DOORN | KK VELENJE | 0/68.81 | |
2 | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0/72 | |
3 | Tia Ana Tekavec | A2885 | AFROMAN (A2885) | AFROMAN | KK GIBANJE | 0/75.24 | |
4 | Nika Matelic | A3535 | NAKITA (A3535) | NAKITA | ŠD Konjeniški center Celje | 0/76.51 | |
5 | Pia Turk | A2165 | CAN'T BE RUDOLF (A2165) | CAN'T BE RUDOLF | KD Piramida | 0/77.23 | |
6 | Andraž Cijan Brkic | A3752 | QUINTON (A3752) | QUINTON | ŠD Titani Ljubljana | 0/83.34 | |
7 | Iva Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 4/62.67 | |
8 | Hana Škafar | A3224 | DESIREE I (A3224) | DESIREE I | KK VELEBIRO | 4/68.36 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Anja Erman | A2449 | INDIANA JONES-INDY (A2449) | INDIANA JONES-INDY | KK PIP Ljubljana | 4/69.8 | |
10 | Bernard Bregant | A3509 | JAMILA (A3509) | JAMILA | KK KARLO - Maribor | 4/73.24 | |
11 | Lana Vališer | A3079 | CALCAR (A3079) | CALCAR | KK KARLO - Maribor | 4/80.41 | |
12 | Jana Fantov Zevnik | A3472 | OBI ONE (A3472) | OBI ONE | HRVAŠKA | 4/81.37 | |
13 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK GIBANJE | 4/82.42 | |
14 | Pia Platiše | A3330 | RIHANNA (A3330) | RIHANNA | KK PIP Ljubljana | 4/83.49 | |
15 | Naja Šporn | A3027 | DADAHA (A3027) | DADAHA | KK VELENJE | 8/68.39 | |
16 | Iza Laufer | A3681 | SPARTA`S LA ISA (A3681) | SPARTA`S LA ISA | JK MARIBOR | 8/74.36 | |
17 | Izabela Požar | A3134 | ARIEL-B (A3134) | ARIEL-B | ŠD Titani Ljubljana | 8/75.7 | |
18 | Sabina Gorjup | A3493 | CARLSON (A3493) | CARLSON | JK Kasco Svecina | 8/79.41 | |
19 | Živa Jarh | A3544 | MORE D`OR (A3544) | MORE D`OR | KK VELEBIRO | 8/82.18 | |
20 | Martin Marinkovic | A3793 | BEATRICE (A3793) | BEATRICE | KK KRAS | 9/89.97 | |
21 | Maja Gregoric | A3758 | ESPRIE (A3758) | ESPRIE | KK GIBANJE | 12/71.15 | |
22 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 12/71.78 | |
23 | Taša Rojko | A3631 | LA PAZ (A3631) | LA PAZ | JK MARIBOR | 13/105.9 | |
24 | Ajda Kozjek | A3794 | VEGGENTE (A3794) | VEGGENTE | KK Stožice Ljubljana | 15/99.06 | |
25 | Tereza Kavka | A2755 | CAPRICE (A2755) | CAPRICE | KK GIBANJE | 16/80.7 | |
26 | Martin Lubej | A3336 | LEAVING LAS VEGAS (A3336) | LEAVING LAS VEGAS | JK Kasco Svecina | 16/81.5 | |
27 | Veronika Kristofic | Z2835 | NORTH STAR (Z2835) | NORTH STAR | HRVAŠKA | 20/74.76 | |
28 | Jaka Potocnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | 28/84 | |
- | Živa Horvat | A3286 | ALYNA (A3286) | ALYNA | KK GIBANJE | EL | |
- | Deja Kucer | A2105 | GERSHWIN (A2105) | GERSHWIN | KK CELJE | DNS |