ŠD Titani Ljubljana
Turnir 0622
20. tekma
Licence A in L
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 43/43/*9/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva Škrabanja | A3286 | ALYNA (A3286) | ALYNA | KK GIBANJE | 0/54.93 | |
2 | Kaja Kropec | A4100 | COLAME (A4100) | COLAME | ŠD Konjeniški center Celje | 0/59.96 | |
3 | Lorenzo Jerman | A3351 | FURIA BUIA (A3351) | FURIA BUIA | Zgodbe o konjih - Storie di cavalli | 0/62.42 | |
4 | Neli Slapar | A3571 | DJIBOUTI DE LA POMME (A3571) | DJIBOUTI DE LA POMME | ŠD Titani Ljubljana | 0/63.71 | |
5 | Maša Moškrič | A3984 | NO LIMITS (A3984) | NO LIMITS | KK KARLO - Maribor | 0/64.88 | |
6 | Sara Hren | A4061 | LORD ADMIRAL (A4061) | LORD ADMIRAL | ŠD Titani Ljubljana | 0/65.61 | |
7 | Ana Ela Šeruga | A3909 | SELMA (A3909) | SELMA | ŠD Hiša konj | 0/66.55 | |
8 | Zala Levičnik | A4181 | LAMBRUSCO (A4181) | LAMBRUSCO | KK GIBANJE | 4/52.57 | |
9 | Klara Kolbezen | Z3298 | GINGER Z (Z3298) | GINGER Z | KK KARLO - Maribor | 4/57.39 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Gašper Janez Ponikvar | A3678 | SUNSHINE LADY ˝BT˝ (A3678) | SUNSHINE LADY ˝BT˝ | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4/57.47 | |
11 | Mia Jašič | A2636 | CASH Z (A2636) | CASH Z | KK GIBANJE | 4/60.31 | |
12 | Tija Vašl | A3394 | MASTER (A3394) | MASTER | KD CABALLUS | 4/60.61 | |
13 | Zarja Radmanović | A2693 | CROSS (A2693) | CROSS | ŠD Titani Ljubljana | 4/60.77 | |
14 | Lana Oblak | A3819 | NATURELLE L (A3819) | NATURELLE L | KK VELEBIRO | 4/63.67 | |
15 | Martin Marinkovič | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK KRAS | 4/63.82 | |
16 | Pia Kneževič | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PR` KRAL | 4/65.31 | |
17 | Pia Caroline Adamič | A3247 | CORIANA (A3247) | CORIANA | ŠD Titani Ljubljana | 5/71.61 | |
18 | Juna Kešelj Djokovič | A4165 | CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165) | CARTHAGO'S LUCKY MIRA | KK Stožice Ljubljana | 8/60.75 | |
19 | Eva Cepec | A3294 | HIGHLIGHT (A3294) | HIGHLIGHT | KK VELENJE | 8/61.84 | |
20 | Urša Rangus | A4070 | GENY (A4070) | GENY | KK VELEBIRO | 8/64.84 | |
21 | Suzana Gorc | A4166 | NADAL (A4166) | NADAL | KK SUPRINN | 8/67.86 | |
22 | Patricija Povše | A3392 | DIAMANTE (A3392) | DIAMANTE | KD CABALLUS | 8/81.59 | |
23 | Neža Podlogar | A4126 | ELIS (A4126) | ELIS | KK GIBANJE | 8/81.81 | |
24 | Bernard Bregant | A4159 | HANA (A4159) | HANA | KK KARLO - Maribor | 12/62.32 | |
25 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK Brdo pri Ihanu | 12/65.39 | |
26 | Zala Božič | Z3213 | SORBONNE (Z3213) | SORBONNE | KK PIP | 12/67.11 | |
27 | Medeja Minih | A3472 | OBI ONE (A3472) | OBI ONE | ŠD Hiša konj | 17/87.55 | |
28 | Karin Kranjc | A4059 | MAJA (A4059) | MAJA | KK CELJE | 29/70.86 | |
- | Manca Horvat | A2872 | CARAT II (A2872) | CARAT II | KK PIP | EL | |
- | Pia Rojko | A3490 | APOLLO (A3490) | APOLLO | KK VELEBIRO | EL | |
- | Ruby Pelko | A4176 | PM AROSA (A4176) | PM AROSA | KK Stožice Ljubljana | EL | |
- | Nika Mikolič | A3492 | ZORA - DAMA (A3492) | ZORA - DAMA | JK MARIBOR | EL | |
- | Ginevra Medeot | A3016 | LED ZEPPELIN (A3016) | LED ZEPPELIN | ITALIJA | RET | |
- | Hana Rep | A3932 | BELLA (A3932) | BELLA | KK KARLO - Maribor | RET | |
* | Tija Kocjan | A4135 | NUBALOUNO XIII (A4135) | NUBALOUNO XIII | KK KARLO - Maribor | 0/64.33 | |
* | Laura Jelina | Z3218 | MY PLE SZ (Z3218) | MY PLE SZ | KK VELENJE | 2/74.56 | |
* | Nina Nahtigal | A3731 | V - CIARA (A3731) | V - CIARA | KD CABALLUS | 22/105.28 | |
* | Nina Pangeršič | Z3299 | DILANA Z (Z3299) | DILANA Z | KK SUPRINN | 0/65.93 | |
* | Manca Kukman | A4210 | Q-OLYMPIC (A4210) | Q-OLYMPIC | KK VELEBIRO | 4/63.13 | |
* | Robi Skaza | A4033 | REVU VAN DE CELIEBRUG (A4033) | REVU VAN DE CELIEBRUG | KK VELENJE | 0/66.28 | |
* | Lina Lauko | A3359 | HOLDFENY (A3359) | HOLDFENY | ŠD Titani Ljubljana | 0/56.49 | |
* | Leja Tomaž | A3878 | CUORE (A3878) | CUORE | KK SLOVENJ GRADEC | 0/52.97 | |
* | Boštjan Bizjak | A4166 | NADAL (A4166) | NADAL | KK SUPRINN | 8/57.44 |