ŠD Konjeniški center Celje. KK Velebiro
Turnir 0720
8. tekma
odprta tekma
Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.1.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 34/31/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tija Kocjan | A3807 | DEBSY (A3807) | DEBSY | KK SUPRINN | 0-0/35.89 | |
2 | Zala Arlič | A3604 | EMG MISS BROKEN HEART (A3604) | EMG MISS BROKEN HEART | KK VELENJE | 0-0/41.56 | |
3 | Marianne Schindele | A3669 | LG CUNAMI (A3669) | LG CUNAMI | AVSTRIJA | 0-0/41.84 | |
4 | Marianne Schindele | A3668 | LG CORTHAGO (A3668) | LG CORTHAGO | AVSTRIJA | 0-4/39.72 | |
5 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK CELJE | 0-4/39.89 | |
6 | Katja Žiberna | A3074 | COOPER (A3074) | COOPER | JK MARIBOR | 0-4/44.82 | |
7 | Aglaia Bechmann | Z2485 | BIARRITZ DE JANEIRO (Z2485) | BIARRITZ DE JANEIRO | AVSTRIJA | 0-8/39.82 | |
8 | Ela Grasselli | A3416 | CLEMENS VAN DE JUMP (A3416) | CLEMENS VAN DE JUMP | ŠD Konjeniški center Celje | 0-10/55.64 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Ema Krpič | A3773 | GREYFORTH (A3773) | GREYFORTH | KK SUPRINN | 1/65.49 | |
10 | Gea Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PR` KRAL | 4/54.11 | |
11 | Zoja Stare | A3904 | EMG EL DORADO HARTAGO (A3904) | EMG EL DORADO HARTAGO | KK Stožice Ljubljana | 4/57.57 | |
12 | Anja Penič | A2859 | PRALINE (A2859) | PRALINE | KK VELEBIRO | 4/60.06 | |
13 | Urška Prebil | A3805 | GLADIATOR (A3805) | GLADIATOR | KK Brdo pri Ihanu | 4/61.49 | |
14 | Gregor Mihelčič | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 4/63.06 | |
15 | Špela Semolič | A3641 | HUNKANNAN - D.B. (A3641) | HUNKANNAN - D.B. | KK SUPRINN | 4/63.61 | |
16 | Zoja Pavčič | A3661 | CHERIE (A3661) | CHERIE | KK CELJE | 5/64.28 | |
17 | Janez Avšič | A2445 | FENOLIT d.d. QUAINT (A2445) | FENOLIT d.d. QUAINT | KK VELENJE | 5/67.61 | |
18 | Ela Železnik | A3767 | CASSCOLTAIRO (A3767) | CASSCOLTAIRO | KK KARLO - Maribor | 8/56.74 | |
19 | Laura Jelina | A3308 | DAMARA (A3308) | DAMARA | KK VELENJE | 8/60.05 | |
20 | Aleksandra Ščap | A2262 | CASPER Z (A2262) | CASPER Z | KK Brdo pri Ihanu | 11/90.48 | |
21 | Naja Šporn | A3425 | HEIR OF BALIA D'HOETSEL Z (A3425) | HEIR OF BALIA D'HOETSEL Z | KK VELENJE | 12/66.89 | |
22 | Nuša Smlatič | A3023 | CLEMENTINE 34 - Europap d.o.o. (A3023) | CLEMENTINE 34 - Europap d.o.o. | KK Brdo pri Ihanu | 13/65.18 | |
23 | Katarina Julija Pipan | A3229 | PSH LOOK IT'S ME (A3229) | PSH LOOK IT'S ME | KK PIP | 13/65.87 | |
- | Anthea Lorber | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | EL | |
- | Tadej Skaza | A3391 | CARIBO (A3391) | CARIBO | KK VELENJE | EL | |
- | Nuša Antonijeta Ferkov | A3162 | CAPRILUNE (A3162) | CAPRILUNE | KK KARLO - Maribor | EL | |
- | Tjaša Kersnik Pirman | A2642 | ARIA (A2642) | ARIA | KK Brdo pri Ihanu | EL | |
- | Saša Malenković | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | EL | |
- | Eva Imenšek | A3850 | BELVANA (A3850) | BELVANA | KK KARLO - Maribor | RET | |
- | Lena Grasselli | A3929 | DIJON VAN DE VIJF BUNDERS (A3929) | DIJON VAN DE VIJF BUNDERS | ŠD Konjeniški center Celje | RET | |
- | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PR` KRAL | RET | |
- | Vita Sirovina Dvornik | A3424 | COMIC-K VAN'T KATTENHEYE Z (A3424) | COMIC-K VAN'T KATTENHEYE Z | KK VELENJE | DNS | |
- | Robi Skaza | Z2955 | L'AURORA (Z2955) | L'AURORA | KK VELENJE | DNS | |
- | Julia Wrann | Z2960 | CABELA (Z2960) | CABELA | AVSTRIJA | DNS |