ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

12. tekmacompetition

Tekmovalci z licencami L in M

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. g. Ervin Čas
Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 22/22/*0/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
0/69.26
2
Dora Lesar
A3627
MELLION
MELLION (A3627)
ŠD Titani Ljubljana
0/70.15
3
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
0/70.67
4
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS
QUERCUS (A4167)
KK Brdo pri Ihanu
0/72.07
5
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS
LEONIDAS (A3975)
KK KARLO - Maribor
0/72.87
6
Ajda Golob
A3273
HOLLANDE DE MUZE B
HOLLANDE DE MUZE B (A3273)
KK VELENJE
0/73.34

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
7
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
0/75.55
8
Ajda Golob
A4378
AGATA LABEL
AGATA LABEL (A4378)
KK VELENJE
0/75.66
9
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
KK GIBANJE
0/76.11
10
Živa Jarh
A3645
DSQUARED
DSQUARED (A3645)
KK Stožice Ljubljana
0/79.46
11
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO
POCO LOCO (A3910)
ŠD Titani Ljubljana
4/71.42
12
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
4/76.54
13
Nika Rogič
A3278
CHICOLINO
CHICOLINO (A3278)
ŠD Hiša konj
4/77.33
14
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T
ODAMIAAN T (A3941)
KK GIBANJE
4/82.2
15
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W
KIRA W (A4333)
ŠD Hiša konj
4/83.91
16
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
8/68.31
17
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI
MARTINI BELLINI (A4414)
KK VELEBIRO
8/75.26
18
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK
CAPTAIN JACK (A3634)
KK SLOVENJ GRADEC
8/77.18
19
Dora Stvarnik
A3376
QUIDADO
QUIDADO (A3376)
KK CELJE
8/77.7
-
Eva Jeram
A4194
CARRESSA
CARRESSA (A4194)
ŠD Titani Ljubljana
EL
-
Neža Saksida
A4185
ACASSENDER - L' AURORA
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
KK VELENJE
EL
-
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
EL
Nazaj