ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

16. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 0.80m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 420m. dovoljen čas: 78(156)sek Oblikovalec parkurja: g. Cris Barbić (CRO)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 30/29/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Maruša Peterca
A4464
BOGNAR ROKFOR LEONA
BOGNAR ROKFOR LEONA (A4464)
KK HIPODROM KAMNICA
0/59.94
1
Nika Katan
A3524
IPSWITCH TER DOORN
IPSWITCH TER DOORN (A3524)
KK HIPODROM KAMNICA
0/52.35
1
Tara Ela Petač
Z3539
NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF
NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF (Z3539)
KK PR` KRAL
0/50.07
1
Lea Gomboc
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK STOL
0/55.54
1
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
KK HIPODROM KAMNICA
0/53.43
1
Iza Čater
A4522
UILLIARD Z
UILLIARD Z (A4522)
KD CABALLUS
0/50.58
1
Maša Pavlin
A4352
CENATO'S SON
CENATO'S SON (A4352)
KK CELJE
0/52.79
1
Mia Matjačič
A3731
V - CIARA
V - CIARA (A3731)
KD CABALLUS
0/50.57
1
Naja Janko
A4283
LISA
LISA (A4283)
KK BELI SAMOROG
0/55.73
1
Šana Špile
A2472
BONITA B
BONITA B (A2472)
KK HIPODROM KAMNICA
0/56.85
1
Hana Pirc
A4491
CASSINA
CASSINA (A4491)
KK HIPODROM KAMNICA
0/56.91
1
Mario Tschaitschmann
Z3624
JERSEY DE JANEIRO
JERSEY DE JANEIRO (Z3624)
AVSTRIJA
0/54.55
1
Katarina Koren
A4545
CRIME
CRIME (A4545)
KK JEŽA PRI JEŽU
0/63.62
1
Danaja Gregorič
A4600
MORO
MORO (A4600)
KK HIPODROM KAMNICA
0/53.75
15
Robi Skaza
A4259
HEART OF GOLD
HEART OF GOLD (A4259)
KK VELENJE
4/55.15
15
Regina Čuk
A4506
CEVEN WITH A CEE Z
CEVEN WITH A CEE Z (A4506)
KD CABALLUS
4/73.9
15
Tara Ela Petač
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK PR` KRAL
4/59.29
15
Mario Tschaitschmann
Z3629
IRVINE DE JAINERO
IRVINE DE JAINERO (Z3629)
AVSTRIJA
4/58.68
15
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
KK Brdo pri Ihanu
4/54.06
15
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
4/52.62
15
Ela Cizej
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
4/63.49
22
Tija Ključarič
A4068
838 ZVONČICA
838 ZVONČICA (A4068)
ŠD Konjeniški center Celje
8/50.12
22
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY
CANDY (A4417)
KK HIPODROM KAMNICA
8/74.98
22
Nives Ferk
A4572
ODIN MKE
ODIN MKE (A4572)
JK KASCO Svečina
8/60.14
-
Suzana Gorc
A4439
LUCKY
LUCKY (A4439)
KK KARLO - Maribor
EL
-
Ula Hainšek
A3619
ZVONAS MAXIMUS
ZVONAS MAXIMUS (A3619)
KD CABALLUS
EL
-
Urška Kadilnik
A4136
JULY
JULY (A4136)
KK CELJE
EL
-
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA
CASANOVA (A3664)
KD CABALLUS
EL
-
Žana Zvonar
A4581
SPIRIT
SPIRIT (A4581)
Zveza konjeniških društev
EL
-
Leonarda Piščenec
Z3727
ELF
ELF (Z3727)
HRVAŠKA
DNS
Nazaj