ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

19. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 1.05m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 540m. dovoljen čas: 93(186)sek Oblikovalec parkurja: g. Cris Barbić (CRO) Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 23/22/*4/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
0/61.75
2
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
0/67.68
3
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
0/68.44
4
Ana Ela Šeruga
A3909
SELMA
SELMA (A3909)
ŠD Hiša konj
0/72.42
5
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
0/75.21

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
6
Klara Mirnik
A4311
SAARTJE VAN HET ROZENVELD
SAARTJE VAN HET ROZENVELD (A4311)
KK VELENJE
0/75.25
7
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L
NATURELLE L (A3819)
KK SLOVENJ GRADEC
0/76.82
8
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
0/84.45
9
Daša Petrovčič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
4/66.31
10
Lana Oblak
A4302
TWIZY
TWIZY (A4302)
KK VELEBIRO
4/67.22
11
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY
CHARLY (A3120)
ŠD Hiša konj
4/71.72
12
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
4/73.47
13
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
4/77.33
14
Eva Cepec
A4308
CAPTAIN CASEY
CAPTAIN CASEY (A4308)
KK VELENJE
4/88.96
15
Sara Steblovnik Burger
A4119
CORY
CORY (A4119)
KK VENIŠE
8/74.12
16
Bernard Bregant
A4469
TIK TOK
TIK TOK (A4469)
KK KARLO - Maribor
8/75.22
17
Matej Zobec
A4279
ROSA-LEE
ROSA-LEE (A4279)
KK KRKA - Grm Novo mesto
16/73.23
-
Ana Dermastja
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
EL
-
Ula Jeglič
A3544
MORE D`OR
MORE D`OR (A3544)
KK GIBANJE
DNS
*
Robi Skaza
A4550
ARROW
ARROW (A4550)
KK VELENJE
4/77.25
*
Nina Brezner
A3848
CARIBIC DE JANEIRO
CARIBIC DE JANEIRO (A3848)
KK HIPODROM KAMNICA
0/75.72
*
Lucija Sovič
A4492
INDY
INDY (A4492)
KK VELEBIRO
0/82.94
*
Mario Tschaitschmann
Z3516
JAMAIKA DE JANEIRO
JAMAIKA DE JANEIRO (Z3516)
AVSTRIJA
8/76.88
Nazaj