ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

28. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: L/Ma TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 1.25m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 510m. dovoljen čas: 88(176)sek Oblikovalec parkurja: g. Cris Barbić (CRO) Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 17/17/*0/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
0/67.68
2
Trina Tekavc
Z3656
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)
KK GIBANJE
0/69.74
3
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO
POCO LOCO (A3910)
ŠD Titani Ljubljana
4/62.12
4
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
4/64.82
5
Kristina Grilec Emer
Z3239
LUCKY VAN DE KAAI Z
LUCKY VAN DE KAAI Z (Z3239)
HRVAŠKA
4/69.83

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
6
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T
ODAMIAAN T (A3941)
KK GIBANJE
4/70.46
7
Nika Turk
A3957
CICERON B
CICERON B (A3957)
KK HIPODROM KAMNICA
4/71.44
8
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS
QUERCUS (A4167)
KK Brdo pri Ihanu
4/72.13
9
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
4/76.96
10
Dora Lesar
A3627
MELLION
MELLION (A3627)
ŠD Titani Ljubljana
8/70.34
11
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
8/75.3
12
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
8/79.46
13
Tanit Baukman
A4553
Q-SIEBEN
Q-SIEBEN (A4553)
KK HIPODROM KAMNICA
8/83.52
14
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC
Q-OLYMPIC (A4210)
KK VELEBIRO
16/69.96
-
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
EL
-
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK
CAPTAIN JACK (A3634)
KK SLOVENJ GRADEC
EL
-
Sabina Rajh
A3528
BLACK PEARL
BLACK PEARL (A3528)
KK VELEBIRO
RET
Nazaj