ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

30. tekmacompetition

POKAL SLOVENIJE OTROCI in odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 36/35/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Gea Jakelj
A4438
A.M.B. TWISTERINO
A.M.B. TWISTERINO (A4438)
KK PR` KRAL
0/86.34
1
Iza Čater
A4522
UILLIARD Z
UILLIARD Z (A4522)
KD CABALLUS
0/66.71
1
Eva Hvalec
A4395
CLEMENS 57
CLEMENS 57 (A4395)
KK KARLO - Maribor
0/68.54
1
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT
CHECK ME OUT (A4299)
KD CABALLUS
0/67.77
1
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
ŠD Hiša konj
0/67.77
1
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
KK HIPODROM KAMNICA
0/67.49
1
Žak Fajdiga
A4241
SIVORI
SIVORI (A4241)
KK VENIŠE
0/79.52
1
Ela Cizej
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
0/67.17
1
Pia Maruša Rak
Z3236
BELLA
BELLA (Z3236)
KK KARLO - Maribor
0/70.63
1
Tija Vašl
A4168
A.M.B. ZORRO
A.M.B. ZORRO (A4168)
KD CABALLUS
0/72.54
1
Mario Tschaitschmann
Z3628
INDIA DE JANEIRO
INDIA DE JANEIRO (Z3628)
AVSTRIJA
0/75.16
12
Robi Skaza
A4458
VELINA
VELINA (A4458)
KK VELENJE
4/85.93
12
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
KK Brdo pri Ihanu
4/73.39
12
Danaja Gregorič
A4600
MORO
MORO (A4600)
KK HIPODROM KAMNICA
4/68.96
12
Mario Tschaitschmann
Z3624
JERSEY DE JANEIRO
JERSEY DE JANEIRO (Z3624)
AVSTRIJA
4/75.1
12
Lea Senica
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK PR` KRAL
4/64.58
12
Lea Gomboc
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK STOL
4/73.66
12
Tija Ključarič
A4068
838 ZVONČICA
838 ZVONČICA (A4068)
ŠD Konjeniški center Celje
4/72.85
12
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU
I LOVE YOU (Z3565)
KK KARLO - Maribor
4/76.94
12
Dora Rumenjak
Z3728
QUFILIO
QUFILIO (Z3728)
HRVAŠKA
4/83.1
12
Katarina Koren
A3896
FREEDOM LIFE
FREEDOM LIFE (A3896)
KK JEŽA PRI JEŽU
4/81.62
12
Naja Janko
A4283
LISA
LISA (A4283)
KK BELI SAMOROG
4/72.03
12
Ana Ilibašić
A3830
COSTNER KEVIN AK
COSTNER KEVIN AK (A3830)
ŠD Titani Ljubljana
4/77.91
12
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY
CANDY (A4417)
KK HIPODROM KAMNICA
4/67.77
25
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
8/74.39
25
Ines Kropič
A3336
LEAVING LAS VEGAS
LEAVING LAS VEGAS (A3336)
KK KARLO - Maribor
8/70.53
27
Hana Pirc
A4491
CASSINA
CASSINA (A4491)
KK HIPODROM KAMNICA
12/64.93
27
Ajda Ovčar
A4564
EMG EVOLUTION BRILLIANT
EMG EVOLUTION BRILLIANT (A4564)
KK VELENJE
12/77.38
29
Zoja Seles
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
15/117.19
-
Ula Hainšek
A3619
ZVONAS MAXIMUS
ZVONAS MAXIMUS (A3619)
KD CABALLUS
EL
-
Regina Čuk
A4506
CEVEN WITH A CEE Z
CEVEN WITH A CEE Z (A4506)
KD CABALLUS
EL
-
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ŠD Hiša konj
EL
-
Ema Djutovic
A4438
A.M.B. TWISTERINO
A.M.B. TWISTERINO (A4438)
KK PR` KRAL
EL
-
Tara Ela Petač
Z3539
NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF
NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF (Z3539)
KK PR` KRAL
EL
-
Lea Senica
Z3539
NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF
NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF (Z3539)
KK PR` KRAL
EL
-
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA
CASANOVA (A3664)
KD CABALLUS
DNS
Nazaj