ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

32. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 23/23/*3/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
0-0/21.98
2
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1
QUICK STAR #1 (A3136)
KK VELENJE
0-0/23.73
3
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE
OBI ONE (A3472)
KK HIPODROM KAMNICA
0-0/24.68
4
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
0-0/25.14
5
Ela Volčanšek
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
KK PR` KRAL
0-0/26.02

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
6
Daša Petrovčič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
0-0/26.19
7
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA
KAROLA (A4144)
ŠD Titani Ljubljana
0-0/26.96
8
Ana Dermastja
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
0-0/28.74
9
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY
CONDY (A4507)
KK KARLO - Maribor
0-4/23.8
10
Kim Gorc
A3618
QUINDILLO Z
QUINDILLO Z (A3618)
KK KARLO - Maribor
4-0/26.31
11
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
4-0/26.52
12
Matej Zobec
A4279
ROSA-LEE
ROSA-LEE (A4279)
KK KRKA - Grm Novo mesto
0-4/26.59
13
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
4-0/29.1
14
Eva Cepec
A4308
CAPTAIN CASEY
CAPTAIN CASEY (A4308)
KK VELENJE
0-4/33.05
15
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI
CELLESTOKI (A4513)
KD CABALLUS
0-4/41.39
16
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY
CHARLY (A3120)
ŠD Hiša konj
4-5/36.14
17
Sara Steblovnik Burger
A4119
CORY
CORY (A4119)
KK VENIŠE
14-4/28.26
-
Veronika Osvald
A3974
CENTURION D
CENTURION D (A3974)
KK PR` KRAL
EL
-
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
EL
-
Taja Turel
A4199
VITESSE
VITESSE (A4199)
KK PR` KRAL
RET
*
Saša Malenković
A4310
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK (A4310)
KK VELENJE
0-0/29.73
*
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
20-0/27.59
*
Mario Tschaitschmann
Z3497
IPANEMO DE JANEIRO
IPANEMO DE JANEIRO (Z3497)
AVSTRIJA
8-10/41.685
Nazaj