ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

34. tekmacompetition

Tekmovalci z licencami A in L

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Število plasiranih tekmovalcev : 7

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 28/28/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU
LAZYBATUSU (A3626)
KK KARLO - Maribor
0-0/22.46
2
Magdalena Vardić
Z3730
VYTEZ
VYTEZ (Z3730)
HRVAŠKA
0-0/22.67
3
Tija Vajde
A2782
DORA
DORA (A2782)
KK CELJE
0-0/23.62
4
Neli Slapar
A3571
DJIBOUTI DE LA POMME
DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)
KK SLOVENJ GRADEC
0-0/23.73
5
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY
CONDY (A4507)
KK KARLO - Maribor
0-0/24.39
6
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
0-0/24.84
7
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
0-0/24.96

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
8
Lana Oblak
A4302
TWIZY
TWIZY (A4302)
KK VELEBIRO
0-0/25.2
9
Monika Brgles
A3136
QUICK STAR #1
QUICK STAR #1 (A3136)
KK VELENJE
4-0/23.46
10
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
4-0/24.42
11
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL
MAESTRAL (A4303)
KK VELEBIRO
4-0/24.72
12
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
4-0/24.8
13
Mia Grčman
A4224
CORTINA 244
CORTINA 244 (A4224)
KK VELEBIRO
4-0/25.31
14
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
4-0/26.02
15
Tajda Paradiž
A3819
NATURELLE L
NATURELLE L (A3819)
KK SLOVENJ GRADEC
4-0/26.77
16
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS
NO LIMITS (A3984)
KK GIBANJE
0-4/26.8
17
Gorazd Kranjc
A3933
QUANAAN
QUANAAN (A3933)
KK VELENJE
0-4/26.99
18
Karmen Osvald
A3305
KAPSZTAD
KAPSZTAD (A3305)
KK PR` KRAL
0-4/30.93
19
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT
CHECK ME OUT (A4299)
KD CABALLUS
5-0/27.5
20
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA
KAROLA (A4144)
ŠD Titani Ljubljana
8-0/25.98
21
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY
ASG DARCY (A4268)
KD CABALLUS
8-0/28.07
22
Nika Mikolič
A4292
LADY LAVENDER
LADY LAVENDER (A4292)
KK KARLO - Maribor
11-4/25.58
23
Ana Ela Šeruga
A3909
SELMA
SELMA (A3909)
ŠD Hiša konj
8-8/29.6
24
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
20-4/30.16
-
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
EL
-
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA
ALYNA (A3286)
KK GIBANJE
EL
-
Minea Mikolič
A3308
DAMARA
DAMARA (A3308)
ŠD Hiša konj
EL
-
Iva Krijan Vuletić
Z3707
BACARDY
BACARDY (Z3707)
HRVAŠKA
EL
Nazaj