ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

36. tekmacompetition

Tekmovalci z licencami L in M - AMATERSKI POKAL

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 24/23/*0/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO
Q-CALYPSO (A4170)
ŠD Titani Ljubljana
0/64.64
2
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
KD CABALLUS
0/74.6
3
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA
KASHIDRA (A3260)
KK Brdo pri Ihanu
0/75.5
4
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS
NO LIMITS (A3984)
KK GIBANJE
0/76.74
5
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
0/77.36
6
Katarina Fišer
A3307
CAMARO
CAMARO (A3307)
ŠD Hiša konj
4/70.31

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
7
Ajda Golob
A3273
HOLLANDE DE MUZE B
HOLLANDE DE MUZE B (A3273)
KK VELENJE
4/70.68
8
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W
KIRA W (A4333)
ŠD Hiša konj
4/78.73
9
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
8/66.4
10
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ARYA STARK (A3867)
KK VELEBIRO
8/67.69
11
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
8/67.99
12
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS
LEONIDAS (A3975)
KK KARLO - Maribor
8/71.17
13
Dora Stvarnik
A3376
QUIDADO
QUIDADO (A3376)
KK CELJE
8/76.65
14
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22
DJANGO 22 (A4385)
KK CELJE
8/82.53
15
Špela Kocbek
A4118
CHICO 2
CHICO 2 (A4118)
KK HIPODROM KAMNICA
8/82.92
16
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
12/72.1
17
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK PARK SAVA
12/73.42
18
Lana Vališer
A3079
CALCAR
CALCAR (A3079)
KK KARLO - Maribor
12/86.68
19
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
HERMES DE PARIS (A4036)
ŠD Titani Ljubljana
16/67.28
20
Eva Jeram
A4194
CARRESSA
CARRESSA (A4194)
ŠD Titani Ljubljana
18/111.8
-
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
KK GIBANJE
EL
-
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
EL
-
Maša Turkuš Trbuc
A3753
CACHAREL VI
CACHAREL VI (A3753)
KK HIPODROM KAMNICA
EL
-
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL
CLEARTOL (A3999)
KD CABALLUS
DNS
Nazaj