ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

4. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. g. Ervin Čas
Višina ovir: 1.05m. tempo: 350m/min 1. del: 290m. dovoljen čas: 50(100)sek. 2. del: 260m. dovoljen čas: 45(90)sek. Oblikovalec parkurja: g. Cris Barbić (CRO) Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 27/25/*4/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
0-0/30.81
2
Taja Ošlovnik
A2782
DORA
DORA (A2782)
KK CELJE
0-0/31.44
3
Tija Vajde
A2782
DORA
DORA (A2782)
KK CELJE
0-0/33.58
4
Mia Grčman
A4224
CORTINA 244
CORTINA 244 (A4224)
KK VELEBIRO
0-0/34.49
5
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
0-0/35.19
6
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
0-0/35.26

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
7
Minea Mikolič
A3308
DAMARA
DAMARA (A3308)
ŠD Hiša konj
0-0/35.77
8
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY
CONDY (A4507)
KK KARLO - Maribor
0-0/35.79
9
Daša Petrovčič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
0-0/37.06
10
Ella Thaler Perovic
A3120
CHARLY
CHARLY (A3120)
ŠD Hiša konj
0-4/38.47
11
Bernard Bregant
A4469
TIK TOK
TIK TOK (A4469)
KK KARLO - Maribor
4-0/38.92
12
Larisa Koštomaj
A2663
VELEBIRO BERLINS BOY
VELEBIRO BERLINS BOY (A2663)
ŠD Konjeniški center Celje
5-0/39.38
13
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
6-0/36.65
14
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
0-6/50.68
15
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
7-0/40.15
16
Ela Volčanšek
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
KK PR` KRAL
4-4/38.56
17
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
4-4/40.25
18
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
8-0/40.7
19
Eva Cepec
A4308
CAPTAIN CASEY
CAPTAIN CASEY (A4308)
KK VELENJE
10-1/45.21
20
Kim Gorc
A3618
QUINDILLO Z
QUINDILLO Z (A3618)
KK KARLO - Maribor
4-8/37.58
21
Ula Jeglič
A3544
MORE D`OR
MORE D`OR (A3544)
KK GIBANJE
21-EL
-
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
DNS
-
Ana Dermastja
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
DNS
*
Živa Šefman
A4496
TOP BALOU D'OR
TOP BALOU D'OR (A4496)
KK GIBANJE
8-0/40.81
*
Matic Rogič
A4350
HARRY POTTER
HARRY POTTER (A4350)
ŠD Hiša konj
0-0/38.34
*
Mario Tschaitschmann
Z3516
JAMAIKA DE JANEIRO
JAMAIKA DE JANEIRO (Z3516)
AVSTRIJA
4-0/36.52
*
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
AVSTRIJA
0-0/37.06
Nazaj