ŠD Hiša konj

TurnirTournament 0724

40. tekmacompetition

POKAL SLOVENIJE MLADINCI in odprta tekma

KategorijaCategory: Ma TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.2

SodnikiJudges: ga. Leda Selan. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 22/21/*0/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Josip Jadrijević
Z3571
CLEVER BOY
CLEVER BOY (Z3571)
HRVAŠKA
0-0/39.09
2
Ivana Pantar
A4156
QANDOCTRO
QANDOCTRO (A4156)
ŠD Titani Ljubljana
0-0/39.38
3
Nika Turk
A3957
CICERON B
CICERON B (A3957)
KK HIPODROM KAMNICA
0-4/40.24
4
Matic Rogič
A3988
NEVER SAY NEVER
NEVER SAY NEVER (A3988)
ŠD Hiša konj
0-4/40.93
5
Pia Rojko
A4485
NEYLA
NEYLA (A4485)
ŠD Konjeniški center Celje
0-8/39.5
6
Robi Skaza
A3140
DA VINCI
DA VINCI (A3140)
KK VELENJE
0-DNS

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
6
Ajda Golob
A3273
HOLLANDE DE MUZE B
HOLLANDE DE MUZE B (A3273)
KK VELENJE
0-DNS
8
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
4/74.47
9
Josip Jadrijević
Z3570
CHICAGO
CHICAGO (Z3570)
HRVAŠKA
4/78.97
10
Ivan Racić
Z3729
NASHVILLE
NASHVILLE (Z3729)
HRVAŠKA
4/84.74
11
Dora Lesar
A3627
MELLION
MELLION (A3627)
ŠD Titani Ljubljana
8/74.52
12
Liva Lesar
A3910
POCO LOCO
POCO LOCO (A3910)
ŠD Titani Ljubljana
8/74.75
13
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS
QUERCUS (A4167)
KK Brdo pri Ihanu
8/78.11
14
Nika Rogič
A3278
CHICOLINO
CHICOLINO (A3278)
ŠD Hiša konj
8/81.68
15
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T
ODAMIAAN T (A3941)
KK GIBANJE
8/86.39
16
Tomaž Tabernik
A4334
QUEEN OF HEARTS ET
QUEEN OF HEARTS ET (A4334)
KK VELEBIRO
8/89.19
17
Gaia Pihler
A4441
KYRANIA P
KYRANIA P (A4441)
KK PR` KRAL
16/76.66
18
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII
NUBALOUNO XIII (A4135)
KK KARLO - Maribor
22/128.33
19
Eva Jeram
A4194
CARRESSA
CARRESSA (A4194)
ŠD Titani Ljubljana
27/150.2
-
Trina Tekavc
Z3656
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)
KK GIBANJE
EL
-
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
EL
-
Gea Jakelj
A3320
ABRAMOWICZ
ABRAMOWICZ (A3320)
KK PR` KRAL
DNS
Nazaj