ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0823

106. tekma

ZDRUŽENE TEKME 6.7.8

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: ga. Nataša Gorišek. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 450m. dovoljen čas: 78(156)sek Oblikovalec parkurja: g. Andrea Bruno (ITA) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 33/33/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Pia Rojko A4076INFINITY P (A4076)INFINITY PŠD Konjeniški center Celje 0/53.01
2 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 0/53.53
3 Juna Kešelj Djokovič A4165CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)CARTHAGO'S LUCKY MIRAKK Stožice Ljubljana 0/55.46
4 Taša Klaić Z3415ASCOT (Z3415)ASCOTHRVAŠKA 0/57.34
5 Petra Bujan Z3510STELLA (Z3510)STELLAHRVAŠKA 0/58.84
6 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 0/59.47
7 Neža Vidovič A3964ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)ORIGINAL VAN BERG OP ZOOMKD CABALLUS 0/60.11
8 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 0/60.41
9 Gloria Dolenc Lorger A3479UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)UCCELLO DE LA BASTIDEŠD Titani Ljubljana 0/61.44

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Nika Matelič A3806IMAR SINO (A3806)IMAR SINOKK SUPRINN 0/62.2
11 Nastja Udovč A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKK VELEBIRO 0/64.51
12 Mario Tschaitschmann Z3403HONFLEUR DE JANEIRO (Z3403)HONFLEUR DE JANEIROAVSTRIJA 0/64.73
13 Tomaž Tabernik A4335ODISSE DD (A4335)ODISSE DDKK VELEBIRO 0/65.31
14 Živa Horvat A4183SPECIAL ONE (A4183)SPECIAL ONEKK GIBANJE 0/65.51
15 Mihael Kovačič Z3366CORNET CASDOR (Z3366)CORNET CASDORKK KARLO - Maribor 0/66.03
16 Gregor Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 0/66.67
17 Amelija Sodja A3300HILFIGER VAN STRYTEM (A3300)HILFIGER VAN STRYTEMŠD Konjeniški center Celje 0/69.81
18 Tara Častek Z3507LOTA Z RUSINA (Z3507)LOTA Z RUSINAHRVAŠKA 4/54.99
19 Iza Kovačič A3626LAZYBATUSU (A3626)LAZYBATUSUKK HIPODROM KAMNICA 4/57.68
20 Eva Gorišek A4092HEART OF STEEL (A4092)HEART OF STEELKK VELENJE 4/62.33
21 Rebeka Rožmanec A4018LOIS LANE (A4018)LOIS LANEKK VELEBIRO 4/63.04
22 Victoria Tischler Z3506JUMPING HERO (Z3506)JUMPING HEROAVSTRIJA 4/64.45
23 Marinka Drev A3330RIHANNA (A3330)RIHANNAKK VELENJE 4/70.59
24 Tajda Bosio Z3504FANIERO (Z3504)FANIEROŠD Konjeniški center Celje 4/70.6
25 Hana Šifrer A4171CARLA LOU (A4171)CARLA LOUKK VELEBIRO 4/73.38
26 Danilo Kovačić Z3485QUIFILIO (Z3485)QUIFILIOHRVAŠKA 4/73.76
27 Taja Turel Z3479A.M.B. ZORRO (Z3479)A.M.B. ZORROKK PR` KRAL 8/62.16
28 Mateo Seferović A3631LA PAZ (A3631)LA PAZHRVAŠKA 8/66.37
29 Iza Vele A4304ULAGA (A4304)ULAGAKK VELEBIRO 10/85.2
30 Anthea Lorber Z3413CALCOURT RHODESIA (Z3413)CALCOURT RHODESIAKK VELENJE 15/88.66
31 Neža Saksida A4248ARIETTA - L'AURORA (A4248)ARIETTA - L'AURORAKD CABALLUS 22/100.03
- Gorazd Kranjc A3933QUANAAN (A3933)QUANAANKK VELENJE EL
- Urša Rangus A4070GENY (A4070)GENYKK VELEBIRO EL
Nazaj