ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0823

120. tekma

ZDRUŽENE TEKME 20.21.22

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 274.2.5

Sodniki: ga. Nataša Gorišek. ga. LedaSelan. ga. Helena Plahuta
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min 1. del: 380m. dovoljen čas: 66(132)sek. 2. del: 250m. dovoljen čas: 43(86)sek. Oblikovalec parkurja: g. Andrea Bruno (ITA) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 37/36/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Neli Slapar A2750BALLERINA S BOY (A2750)BALLERINA S BOYKK SLOVENJ GRADEC 0-0/18.61
2 Dora Lesar A3627MELLION (A3627)MELLIONKK KAS 0-0/18.91
3 Pia Rojko A4076INFINITY P (A4076)INFINITY PŠD Konjeniški center Celje 0-0/19.24
4 Taša Klaić Z3415ASCOT (Z3415)ASCOTHRVAŠKA 0-0/20.05
5 Iza Kovačič A3626LAZYBATUSU (A3626)LAZYBATUSUKK HIPODROM KAMNICA 0-0/20.19
6 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 0-0/20.72
7 Victoria Tischler Z3506JUMPING HERO (Z3506)JUMPING HEROAVSTRIJA 0-0/21.66
8 Neža Vidovič A3964ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)ORIGINAL VAN BERG OP ZOOMKD CABALLUS 0-0/22.11
9 Mario Tschaitschmann Z3403HONFLEUR DE JANEIRO (Z3403)HONFLEUR DE JANEIROAVSTRIJA 0-0/22.7

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Žak Fajdiga A4125JACK (A4125)JACKKK VELENJE 0-0/23.84
11 Nina Obrovnik A4362CRON (A4362)CRONKK KARLO - Maribor 0-0/24.62
12 Tajda Bosio Z3504FANIERO (Z3504)FANIEROŠD Konjeniški center Celje 0-0/25.06
13 Jan Špiljak Z3515CINNAMON KH (Z3515)CINNAMON KHKK VELENJE 0-0/27.64
14 Tamara Hočevar A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO 0-4/21.02
15 Veronika Osvald A3974CENTURION D (A3974)CENTURION DKK PR` KRAL 4-0/23.55
16 Mihael Kovačič Z3366CORNET CASDOR (Z3366)CORNET CASDORKK KARLO - Maribor 4-0/23.56
17 Robert Kučer A4234NIXON FROST PSH (A4234)NIXON FROST PSHKK VELENJE 0-4/24.77
18 Katarina Fišer A3307CAMARO (A3307)CAMAROŠD Hiša konj 4-0/25.36
19 Nastja Udovč A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKK VELEBIRO 4-0/26.84
20 Lana Vrabič A4268ASG DARCY (A4268)ASG DARCYKD CABALLUS 4-0/26.9
21 Gloria Dolenc Lorger A3479UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)UCCELLO DE LA BASTIDEŠD Titani Ljubljana 5-0/21.99
22 Dora Stvarnik A4095FLOWIT ISRIWICA (A4095)FLOWIT ISRIWICAKK CELJE 5-0/28.87
23 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 0-8/21.83
24 Karmen Osvald A3305KAPSZTAD (A3305)KAPSZTADKK PR` KRAL 4-4/25.04
25 Robert Kučer A4236RABAN (A4236)RABANKK VELENJE 0-8/27.09
26 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 12-0/21.73
27 Janez Avšič A4324FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)FENOLIT D.D. CANVIKKK VELENJE 4-8/26.45
28 Hana Šifrer A4171CARLA LOU (A4171)CARLA LOUKK VELEBIRO 8-4/26.65
29 Iza Vele A4304ULAGA (A4304)ULAGAKK VELEBIRO 4-8/27.28
30 Taja Turel Z3479A.M.B. ZORRO (Z3479)A.M.B. ZORROKK PR` KRAL 8-8/20.54
31 Mateo Seferović Z3157CHANNEL D (Z3157)CHANNEL DHRVAŠKA 8-9/46.71
32 Gašper Janez Ponikvar A4290CADEAU DE BEAUTY (A4290)CADEAU DE BEAUTYKK KRKA - Grm Novo mesto 16-4/23.56
33 Neža Saksida A4248ARIETTA - L'AURORA (A4248)ARIETTA - L'AURORAKD CABALLUS 23-4/24.59
34 Nika Matelič A3806IMAR SINO (A3806)IMAR SINOKK SUPRINN EL
- Taja Ošlovnik A2782DORA (A2782)DORAKK CELJE EL
- Neža Novak A3535NAKITA (A3535)NAKITAKD CABALLUS EL
- Laura Jelina A4305MY PLE SZ (A4305)MY PLE SZKK VELENJE DNS
Nazaj