Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

16. tekmacompetition

DP ML. MLADINCI - 2. tekma (v dveh tekih)

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: DP1

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 400m. dovoljen čas: 69(138)sek. 2. del: 400m. dovoljen čas: 69(138)sek.Dolžina baraža: 0m. dovoljen čas: 0(0)sek. Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi (HUN) Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 19/19/*0/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Gloria Panikvar
Z2660
ENIGMA
ENIGMA (Z2660)
KK HIPODROM KAMNICA
0-0/56.43
1
Mark Gabrijelčič
A4144
KAROLA
KAROLA (A4144)
KK PR` KRAL
8-0/60.16
1
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
0-0/57.36
1
Pia Rojko
A4076
INFINITY P
INFINITY P (A4076)
ŠD Konjeniški center Celje
0-0/53.18
1
Mia Jašić
A4408
CAPRISTO 3
CAPRISTO 3 (A4408)
KK KARLO - Maribor
0-0/56.61

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Taja Turel
A4018
LOIS LANE
LOIS LANE (A4018)
ŠD Hiša konj
0-0/56.43
7
Lena Škrjanec
A4453
ROYAL STAR
ROYAL STAR (A4453)
ŠD Konjeniški center Celje
0-4/57.45
7
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL
CLEARTOL (A3999)
KD CABALLUS
4-4/60.68
7
Mišel Turkuš
A3753
CACHAREL VI
CACHAREL VI (A3753)
KK HIPODROM KAMNICA
0-4/52.72
7
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
0-4/58.42
7
Taja Ošlovnik
A2782
DORA
DORA (A2782)
ŠD Hiša konj
4-4/55.45
7
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
4-4/56.78
13
Kim Gorc
A3618
QUINDILLO Z
QUINDILLO Z (A3618)
KK KARLO - Maribor
12-8/60.95
13
Naja Rifelj
A3107
COLINO
COLINO (A3107)
KK PR` KRAL
0-8/57.33
13
Ela Volčanšek
A4539
EMG IMPALA STAR
EMG IMPALA STAR (A4539)
KK PR` KRAL
0-8/53.87
16
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
10-9/69.89
17
Iza Kovačič
A3626
LAZYBATUSU
LAZYBATUSU (A3626)
KK KARLO - Maribor
0-12/57.48
17
Minea Mikolič
A3308
DAMARA
DAMARA (A3308)
ŠD Hiša konj
0-12/81.24
19
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
26-EL
Nazaj