Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

24. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Martina Planinc. g. Ervin Čas. ga. Helena Plahuta
Višina ovir: 1.05m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 450m. dovoljen čas: 78(156)sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi (HUN) Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 22/22/*4/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
0/52.61
2
Vita Žerak Novak
A3542
EMG ENORA
EMG ENORA (A3542)
KK GIBANJE
0/58.32
3
Petra Brezovac
Z3651
COCKPIT B
COCKPIT B (Z3651)
HRVAŠKA
0/61.72
4
Iza Čater
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
0/61.84
5
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE
OBI ONE (A3472)
KK HIPODROM KAMNICA
0/62.27

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
6
Vanja Cizel
Z3650
KADIRA 6
KADIRA 6 (Z3650)
HRVAŠKA
0/62.36
7
Patricia Medija
A3893
DESCARO
DESCARO (A3893)
ŠD Titani Ljubljana
0/63.52
8
Nina Zupančič
A4497
IVOIRE D'ISIGNY
IVOIRE D'ISIGNY (A4497)
KK Stožice Ljubljana
0/66.24
9
Katarina Maruša Bahovec
A4145
TYSON
TYSON (A4145)
ŠD Titani Ljubljana
0/67.67
10
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
0/71.38
11
Mariia Koshurnikova
A4219
HABCSOK
HABCSOK (A4219)
ŠD Titani Ljubljana
0/76.37
12
Ema Šuler
A4379
UP TO DATE PICOBELLO Z
UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)
KK VELENJE
0/77.72
13
Maj Mihelčič
A4215
ZSAKAI PERSEO
ZSAKAI PERSEO (A4215)
KK Stožice Ljubljana
4/62.61
14
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
4/63.1
15
Matej Zobec
A4279
ROSA-LEE
ROSA-LEE (A4279)
KK KRKA - Grm Novo mesto
4/68.51
16
Juna Kešelj Djokovič
A4321
BALERA
BALERA (A4321)
KK Stožice Ljubljana
8/61.82
17
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT''
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
ŠD Titani Ljubljana
8/65.02
18
Žak Fajdiga
A4241
SIVORI
SIVORI (A4241)
KK VENIŠE
8/77.07
*
Vitan Orr Lesar
Z3492
S-FALCO
S-FALCO (Z3492)
KK VELEBIRO
0/73.64
*
Rebeka Rožmanec
Z3477
SILVER STAR
SILVER STAR (Z3477)
KK VELEBIRO
0/73.22
*
Matej Bertoncelj
Z3634
Q-KHAN
Q-KHAN (Z3634)
KK Stožice Ljubljana
0/76.02
*
Tomaž Tabernik
A4467
OTTO VON TABERNIK ET
OTTO VON TABERNIK ET (A4467)
KK VELEBIRO
0/74.55
Nazaj