Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

3. tekmacompetition

DP OTROCI - 1. tekma in odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)
Višina ovir: 0.90m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 430m. dovoljen čas: 74(148)sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi (HUN)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 42/42/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Rebeka Rožmanec
Z3477
SILVER STAR
SILVER STAR (Z3477)
KK VELEBIRO
0/65.43
1
Patricia Medija
A3893
DESCARO
DESCARO (A3893)
ŠD Titani Ljubljana
0/66.17
1
Nina Zupančič
A4497
IVOIRE D'ISIGNY
IVOIRE D'ISIGNY (A4497)
KK Stožice Ljubljana
0/68.41
1
Ema Gorc
A3757
MEIDLINGER`S SWEET MELODY
MEIDLINGER`S SWEET MELODY (A3757)
KK KARLO - Maribor
0/61.23
1
Lea Senica
A3901
EMG CASCADA 2
EMG CASCADA 2 (A3901)
KK PR` KRAL
0/60.56
1
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
ŠD Hiša konj
0/66.6
1
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA
AQUILLEA (A4085)
KK Stožice Ljubljana
0/66.71
1
Iza Čater
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
0/64.09
1
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE
OBI ONE (A3472)
KK HIPODROM KAMNICA
0/64.74
1
Zoja Gioahin
A3797
CAPRI D
CAPRI D (A3797)
ŠD Titani Ljubljana
0/63.23
1
Julia Hucman
A3343
SUNY
SUNY (A3343)
KK Stožice Ljubljana
0/62.67
1
Lili Čoh
A3797
CAPRI D
CAPRI D (A3797)
ŠD Titani Ljubljana
0/66.42
1
Tinkara Krajcar
A2982
LEXI
LEXI (A2982)
KK CELJE
0/66.32
1
Ana Škoberne
A3664
CASANOVA
CASANOVA (A3664)
KD CABALLUS
0/66.02
1
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
0/63.66
1
Matej Bertoncelj
Z3634
Q-KHAN
Q-KHAN (Z3634)
KK Stožice Ljubljana
0/72.6
1
Maša Turkuš Trbuc
A4411
PEARL PODKEV
PEARL PODKEV (A4411)
KK HIPODROM KAMNICA
0/67.71
1
Jaka Potočnik
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
0/66.96
1
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA
K-GENOVA (A4069)
ŠD Titani Ljubljana
0/64.69
1
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
0/67.2
1
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI
CELLESTOKI (A4513)
KD CABALLUS
0/64.71
22
Ema Šuler
A4379
UP TO DATE PICOBELLO Z
UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)
KK VELENJE
1/76.63
23
Katarina Maruša Bahovec
A4145
TYSON
TYSON (A4145)
ŠD Titani Ljubljana
4/70.41
23
Vitan Orr Lesar
Z3492
S-FALCO
S-FALCO (Z3492)
KK VELEBIRO
4/66.24
23
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU
I LOVE YOU (Z3565)
KK KARLO - Maribor
4/62.18
23
Ema Djutovic
A4438
A.M.B. TWISTERINO
A.M.B. TWISTERINO (A4438)
KK PR` KRAL
4/64.04
23
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY
CANDY (A4417)
KK HIPODROM KAMNICA
4/67.47
23
Mija Pučnik
A4605
TWINKLE STAR MLH
TWINKLE STAR MLH (A4605)
KK HIPODROM KAMNICA
4/61.03
23
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT''
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
ŠD Titani Ljubljana
4/65.02
23
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA
CANNABIS SATIVA (A3640)
KK PR` KRAL
4/70.21
23
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
4/73.61
32
Ana Vita Cvenk
A4299
CHECK ME OUT
CHECK ME OUT (A4299)
KD CABALLUS
6/79.36
33
Juna Kešelj Djokovič
A4321
BALERA
BALERA (A4321)
KK Stožice Ljubljana
8/69.53
33
Tija Vašl
A4168
A.M.B. ZORRO
A.M.B. ZORRO (A4168)
KD CABALLUS
8/64.47
33
Lea Gomboc
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK STOL
8/66.16
36
Mariia Koshurnikova
A4219
HABCSOK
HABCSOK (A4219)
ŠD Titani Ljubljana
11/82.26
37
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
14/97.39
38
Hana Pirc
A4491
CASSINA
CASSINA (A4491)
KK HIPODROM KAMNICA
16/66.59
39
Ela Volčanšek
A4573
GALVIN
GALVIN (A4573)
KK PR` KRAL
20/102.59
-
Benjamin Kropec
A3853
KENDY
KENDY (A3853)
KK KARLO - Maribor
EL
-
Ana Ilibašić
A3830
COSTNER KEVIN AK
COSTNER KEVIN AK (A3830)
KK PR` KRAL
EL
-
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ŠD Hiša konj
EL
Nazaj