Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

49. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 32/32/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Rebeka Rožmanec
Z3477
SILVER STAR
SILVER STAR (Z3477)
KK VELEBIRO
0/67.75
1
Patricia Medija
A3893
DESCARO
DESCARO (A3893)
ŠD Titani Ljubljana
0/59.8
1
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
0/61.11
1
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA
K-GENOVA (A4069)
ŠD Titani Ljubljana
0/58.46
1
Nina Zupančič
A4497
IVOIRE D'ISIGNY
IVOIRE D'ISIGNY (A4497)
KK Stožice Ljubljana
0/65.3
1
Katjuša Kalan
A3640
CANNABIS SATIVA
CANNABIS SATIVA (A3640)
KK PR` KRAL
0/64.1
1
Iza Čater
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
0/61.96
1
Gea Jakelj
A4603
N-CUBERTHA XH
N-CUBERTHA XH (A4603)
KK PR` KRAL
0/66.42
1
Vitan Orr Lesar
Z3492
S-FALCO
S-FALCO (Z3492)
KK VELEBIRO
0/65.86
1
Ela Lešnik
A4409
ARANYKAPU LASILIA
ARANYKAPU LASILIA (A4409)
ŠD Hiša konj
0/61.94
1
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
0/61.84
1
Lea Senica
A3901
EMG CASCADA 2
EMG CASCADA 2 (A3901)
KK PR` KRAL
0/59.51
1
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
0/68.41
1
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT''
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
ŠD Titani Ljubljana
0/63.61
15
Matej Bertoncelj
Z3634
Q-KHAN
Q-KHAN (Z3634)
KK Stožice Ljubljana
1/70.26
16
Ela Cizej
A3942
ELIS
ELIS (A3942)
KD CABALLUS
4/65.95
16
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
4/62.88
16
Pika Kaja Sameja
A3472
OBI ONE
OBI ONE (A3472)
KK HIPODROM KAMNICA
4/64.13
16
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
4/64.27
16
Katarina Maruša Bahovec
A4145
TYSON
TYSON (A4145)
ŠD Titani Ljubljana
4/65.98
16
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA
AQUILLEA (A4085)
KK Stožice Ljubljana
4/65.79
16
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
4/62.06
16
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
4/62.66
16
Juna Kešelj Djokovič
A4321
BALERA
BALERA (A4321)
KK Stožice Ljubljana
4/63.68
16
Mariia Koshurnikova
A4219
HABCSOK
HABCSOK (A4219)
ŠD Titani Ljubljana
4/65.3
16
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
4/67.59
27
Lara Cej
A4459
SCREWDRIVER
SCREWDRIVER (A4459)
ŠD Konjeniški center Celje
5/70.82
27
Urban Stupan
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
5/69.15
29
Vitan Orr Lesar
A4602
WALKYRIE
WALKYRIE (A4602)
KK VELEBIRO
9/71.84
29
Zoja Gioahin
A3797
CAPRI D
CAPRI D (A3797)
ŠD Titani Ljubljana
9/72.04
31
Ela Volčanšek
A4573
GALVIN
GALVIN (A4573)
KK PR` KRAL
16/62.24
-
Ana Edelbaher
A3746
GENTLY VD ZWINKHOEVE
GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)
ŠD Hiša konj
EL
Nazaj