Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0824

8. tekmacompetition

DP AMATERJI - 1. tekma in odprta tekma

KategorijaCategory: A2/L TabelaTable: C ČlenArticle: 239

SodnikiJudges: ga.Martina Planinc. ga. Eva Zaveršnik. ga. Helena Plahuta. g. Ervin Čas. ga. Alenka Keršič (TD)
Višina ovir: 1.15m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 0m. dovoljen čas: 0(0)sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi (HUN) Število plasiranih tekmovalcev : 14

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 53/53/*0/14


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Lana Vališer
A3079
CALCAR
CALCAR (A3079)
KK KARLO - Maribor
0/50.96
2
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
HERMES DE PARIS (A4036)
ŠD Titani Ljubljana
0/54.2
3
Vitan Orr Lesar
A3912
ARONA
ARONA (A3912)
KK VELEBIRO
0/55.27
4
Mateo Seferović
Z3157
CHANNEL D
CHANNEL D (Z3157)
HRVAŠKA
0/55.76
5
Hana Šifrer
A4171
CARLA LOU
CARLA LOU (A4171)
ŠD Titani Ljubljana
0/56.13
6
Tija Kocjan
A4135
NUBALOUNO XIII
NUBALOUNO XIII (A4135)
KK KARLO - Maribor
0/56.33
7
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
0/56.34
8
Izabela Požar
A3134
ARIEL-B
ARIEL-B (A3134)
ŠD Titani Ljubljana
0/56.61
9
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
0/56.81
10
Aleš Štribl
A3781
CASALI
CASALI (A3781)
KK Brdo pri Ihanu
0/57.21
11
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
0/58.58
12
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
0/58.87
13
Nina Vidmar
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK PARK SAVA
0/58.93
14
Katarina Fišer
A3307
CAMARO
CAMARO (A3307)
ŠD Hiša konj
0/59.44

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
15
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO
Q-CALYPSO (A4170)
ŠD Titani Ljubljana
0/60.16
16
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA
KASHIDRA (A3260)
KK Brdo pri Ihanu
0/60.5
17
Tjaša Zaplotnik
A4167
QUERCUS
QUERCUS (A4167)
KK Brdo pri Ihanu
0/60.65
18
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ARYA STARK (A3867)
KK VELEBIRO
0/61.69
19
Eva Gorišek
A4092
HEART OF STEEL
HEART OF STEEL (A4092)
KK VELENJE
0/61.94
20
Daša Petrovčič
A2987
UNBEATABLE PRINCESS
UNBEATABLE PRINCESS (A2987)
KK GIBANJE
0/62.44
21
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
KD CABALLUS
0/62.81
22
Lucija Sovič
A3961
HARWEY
HARWEY (A3961)
KK VELEBIRO
0/63.31
23
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
ŠD Hiša konj
0/63.66
24
Mihael Kovačič
A4402
CORNET CASDOR
CORNET CASDOR (A4402)
KK KARLO - Maribor
0/63.67
25
Tea Keluc
A4235
DEE DEE Z
DEE DEE Z (A4235)
KK VELEBIRO
0/63.78
26
Špela Semolič
A3641
HUNKANNAN - D.B.
HUNKANNAN - D.B. (A3641)
ŠD Konjeniški center Celje
0/64.05
27
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
0/64.19
28
Nika Gačnik
A3625
COLOSSEUM B
COLOSSEUM B (A3625)
KK KARLO - Maribor
0/64.41
29
Nika Mikolič
A3975
LEONIDAS
LEONIDAS (A3975)
KK KARLO - Maribor
0/64.92
30
Živa Kavčič Roškar
A4414
MARTINI BELLINI
MARTINI BELLINI (A4414)
KK VELEBIRO
0/64.96
31
Neža Novak
A3963
GAILLANT
GAILLANT (A3963)
KD CABALLUS
0/65.81
32
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC
Q-OLYMPIC (A4210)
KK VELEBIRO
0/65.87
33
Tamara Kranjc
A3569
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF
OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569)
KK VELENJE
0/65.95
34
Živa Kukman
A4209
KING BALOUBET
KING BALOUBET (A4209)
KK VELEBIRO
0/66.16
35
Živa Jarh
A3645
DSQUARED
DSQUARED (A3645)
KK Stožice Ljubljana
0/66.7
36
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
0/66.98
37
Iza Vele
A4304
ULAGA
ULAGA (A4304)
KK VELEBIRO
0/67.1
38
Nina Obrovnik
A4362
CRON
CRON (A4362)
KK VELENJE
0/68.35
39
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS
NO LIMITS (A3984)
KK GIBANJE
0/68.73
40
Saša Malenković
A4310
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK
SENORITA VAN'T DIEPENBROECK (A4310)
KK VELENJE
0/69.46
41
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
0/70.52
42
Zala Arlič
A4309
CERSEI
CERSEI (A4309)
KK VELENJE
0/70.9
43
Mia Grčman
A4224
CORTINA 244
CORTINA 244 (A4224)
KK VELEBIRO
0/72.5
44
Dora Stvarnik
A3376
QUIDADO
QUIDADO (A3376)
KK CELJE
0/73.46
45
Gorazd Kranjc
A3933
QUANAAN
QUANAAN (A3933)
KK VELENJE
0/73.93
46
Tajda Bosio
A4349
USAIN DH Z
USAIN DH Z (A4349)
ŠD Konjeniški center Celje
0/74.47
47
Robert Kučer
A4554
AROUETTE APN
AROUETTE APN (A4554)
ŠD Konjeniški center Celje
0/75.24
48
Ana Ela Šeruga
A4333
KIRA W
KIRA W (A4333)
ŠD Hiša konj
0/75.85
49
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
0/75.92
50
Trina Tekavc
Z3656
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z
NABABS SON II VD KRUISHOEVE Z (Z3656)
KK GIBANJE
0/76.7
51
Suzana Gorc
A4166
NADAL
NADAL (A4166)
KK KARLO - Maribor
0/78.31
52
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA
ALYNA (A3286)
KK GIBANJE
0/103.22
-
Brina Sanda
A3847
DAVIDA
DAVIDA (A3847)
KK VELENJE
EL
Nazaj