ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0923

106. tekmacompetition

ZDRUŽENE TEKME 6.8

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.1.5.3

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. ga. LedaSelan
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min 1. del: 410m. dovoljen čas: 71(142)sek. 2. del: 230m. dovoljen čas: 40(80)sek. Oblikovalec parkurja: g. Chris Barbić (CRO) Število plasiranih tekmovalcev : 14

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 54/54/*0/14


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Matic Rogič A3928CON MOTO (A3928)CON MOTOŠD Hiša konj 0-0/24.38
2 Tinkara Škrinjar A4187CHIN TIN TIN (A4187)CHIN TIN TINKK HIPODROM KAMNICA 0-0/26.34
3 Juna Kešelj Djokovič A4165CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)CARTHAGO'S LUCKY MIRAKK Stožice Ljubljana 0-0/28.8
4 Naja Rifelj A4394JUNO (A4394)JUNOKK KAS 0-0/28.83
5 Tomaž Tabernik A4334QUEEN OF HEARTS ET (A4334)QUEEN OF HEARTS ETKK VELEBIRO 0-0/29.42
6 Katarina Fišer A3307CAMARO (A3307)CAMAROŠD Hiša konj 0-0/29.61
7 Tea Oblak Zvonar A3813OCARINA VLS (A3813)OCARINA VLSKK KAS 0-0/29.7
8 Tomaž Tabernik A4335ODISSE DD (A4335)ODISSE DDKK VELEBIRO 0-0/30.83
9 Gašper Janez Ponikvar A4290CADEAU DE BEAUTY (A4290)CADEAU DE BEAUTYKK KRKA - Grm Novo mesto 0-0/30.88
10 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 0-0/33.29
11 Patricija Kardun Z3522CONAL Z (Z3522)CONAL ZHRVAŠKA 0-0/34
12 Gaja Tušek A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 0-0/34.14
13 Živa Kavčič Roškar A4414MARTINI BELLINI (A4414)MARTINI BELLINIKK VELEBIRO 0-0/34.46
14 Martin Glavič A4001COCO DE MER II 'BT' (A4001)COCO DE MER II 'BT'ŠD Konjeniški center Celje 0-0/36.87

PREOSTALI TEKMOVALCI
15 Robi Skaza A4312UPTEMPO (A4312)UPTEMPOKK VELENJE 0-0/39.19
16 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 0-4/25.69
17 Iza Kovačič A3626LAZYBATUSU (A3626)LAZYBATUSUKK HIPODROM KAMNICA 0-4/28.31
18 Domen Vivod A4322NIGHT BLEU - L (A4322)NIGHT BLEU - LKD Piramida 0-4/28.32
19 Lana Gale A3688CANDY (A3688)CANDYKK KAS 0-4/30.55
20 Janez Finžgar A3355CATCH ME IF YOU CAN (A3355)CATCH ME IF YOU CANKK VELEBIRO 0-7/48.29
21 Pia Arh A3634CAPTAIN JACK (A3634)CAPTAIN JACKKK SLOVENJ GRADEC 0-EL
22 Nastja Udovč A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKK VELEBIRO 0-RET
23 Nina Jovović A4282DIOR (A4282)DIORŠD Hiša konj 0-RET
24 Iza Vele A4304ULAGA (A4304)ULAGAKK VELEBIRO 0-RET
25 Mihael Kovačič Z3366CORNET CASDOR (Z3366)CORNET CASDORKK KARLO - Maribor 0-RET
26 Nina Jovović A4295NACO (A4295)NACOŠD Hiša konj 0/59.89
27 Neli Slapar A2750BALLERINA S BOY (A2750)BALLERINA S BOYKK SLOVENJ GRADEC 4/51.8
28 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 4/54.66
29 Izabela Požar A3134ARIEL-B (A3134)ARIEL-BŠD Titani Ljubljana 4/54.76
30 Hana Šifrer A4171CARLA LOU (A4171)CARLA LOUKK VELEBIRO 4/55.94
31 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 4/57.27
32 Žak Fajdiga A4125JACK (A4125)JACKKK VELENJE 4/59.17
33 Eva Gorišek A4092HEART OF STEEL (A4092)HEART OF STEELKK VELENJE 4/59.39
34 Lana Vrabič A4268ASG DARCY (A4268)ASG DARCYKD CABALLUS 4/59.87
35 Gloria Dolenc Lorger A3479UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)UCCELLO DE LA BASTIDEŠD Titani Ljubljana 4/59.88
36 Sara Steblovnik Burger A3897DALILA 2 (A3897)DALILA 2KK VELENJE 4/60.15
37 Ela Volčanšek A3901EMG CASCADA 2 (A3901)EMG CASCADA 2KK PR` KRAL 4/60.45
38 Bernard Bregant A4315LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)LE DIAMOND BLUE HAA ZKK KARLO - Maribor 4/60.51
39 Naja Rifelj A3107COLINO (A3107)COLINOKK KAS 4/61.03
40 Taja Turel Z3479A.M.B. ZORRO (Z3479)A.M.B. ZORROKK PR` KRAL 4/61.68
41 Robert Kučer A4234NIXON FROST PSH (A4234)NIXON FROST PSHKK VELENJE 4/62.97
42 Amelija Sodja A3300HILFIGER VAN STRYTEM (A3300)HILFIGER VAN STRYTEMŠD Konjeniški center Celje 4/64.14
43 Tea Keluc A4235DEE DEE Z (A4235)DEE DEE ZKK VELEBIRO 4/64.93
44 Živa Horvat A4183SPECIAL ONE (A4183)SPECIAL ONEKK GIBANJE 4/64.97
45 Nina Obrovnik A4107ESPRIT D' EMERALD (A4107)ESPRIT D' EMERALDKK KARLO - Maribor 4/69.02
46 Gregor Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 6/75.95
47 Tamara Hočevar A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO 8/53.04
48 Daša Smlatič A3709INDIGO (A3709)INDIGOKK KAS 8/59.15
49 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 8/59.73
50 Gorazd Kranjc A3933QUANAAN (A3933)QUANAANKK VELENJE 8/60.64
51 Zala Arlič A4309CERSEI (A4309)CERSEIKK VELENJE 8/67.06
52 Mateo Seferović A3631LA PAZ (A3631)LA PAZHRVAŠKA 11/79.62
53 Eva Škrabanja A3286ALYNA (A3286)ALYNAKK GIBANJE 13/90.71
- Birgit Peintner Z3528BLUEBERRY (Z3528)BLUEBERRYAVSTRIJA EL
Nazaj