ŠD Titani Ljubljana

Turnir 0923

12. tekma

DP 6 LET - 1. tekma in odprta tekma

Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.1.5.3

Sodniki: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. ga. LedaSelan
Višina ovir: 1.20m. tempo: 350m/min 1. del: 350m. dovoljen čas: 60(120)sek. 2. del: 300m. dovoljen čas: 52(104)sek. Oblikovalec parkurja: g. Chris Barbić (CRO) Število plasiranih tekmovalcev : 7

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 27/26/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Zoja Vogelnik A4263VENEZIA (A4263)VENEZIAKK HIPODROM KAMNICA 0-0/34.5
2 Žiga Oven A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 0-0/37.15
3 Lina Rojko A4274ROMANA (A4274)ROMANAŠD Titani Ljubljana 0-0/37.17
4 Boštjan Bizjak A4132SKYLINE K (A4132)SKYLINE KKK SUPRINN 0-0/39.66
5 Robi Skaza A4056LINOOR (A4056)LINOORKK VELENJE 0-0/42.42
6 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 0-4/36.56
7 Ante Šimleša Z2955L AURORA (Z2955)L AURORAHRVAŠKA 0-4/41.79

PREOSTALI TEKMOVALCI
8 Eva Imenšek A3242CALLAY (A3242)CALLAYKK KARLO - Maribor RET
9 Klara Kolbezen A4223GINGER Z (A4223)GINGER ZKK KARLO - Maribor RET
10 Andraž Cijan Brkič A4313CASSIOPEIA 129 (A4313)CASSIOPEIA 129KK VELEBIRO RET
11 Matic Rogič A4134HEARTBEAT (A4134)HEARTBEATŠD Hiša konj RET
12 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE RET
13 Ajda Golob A3542EMG ENORA (A3542)EMG ENORAKK VELENJE 4/47.57
14 Rebeka Rožmanec A3820CONUS G.I.H. (A3820)CONUS G.I.H.KK VELEBIRO 4/48.78
15 Maša Turkuš Trbuc A3753CACHAREL VI (A3753)CACHAREL VIKK HIPODROM KAMNICA 4/50.27
16 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 4/51.48
17 Živa Kukman A4209KING BALOUBET (A4209)KING BALOUBETKK VELEBIRO 4/51.52
18 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 4/55.28
19 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 4/56.02
20 Robert Bombek A3998CHRISTOPHER (A3998)CHRISTOPHERKK VELEBIRO 4/56.52
21 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 8/44
22 Birgit Peintner Z3527BALOUBET'S DIAMOND (Z3527)BALOUBET'S DIAMONDAVSTRIJA 8/50.65
23 Katarina Julija Pipan A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK PR` KRAL 12/49.89
24 Pika Ambrožič A4147DON CAMILLO (A4147)DON CAMILLOKK HIPODROM KAMNICA 12/50.52
25 Martin Marinkovič A4252DINKY TOY 111 Z (A4252)DINKY TOY 111 ZKK KRAS 16/47.5
- Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK VELEBIRO EL
- Tina Ščulac A3995CASANOVA (A3995)CASANOVAKK Stožice Ljubljana DNS
Nazaj