ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0923

26. tekmacompetition

DP 5 LET - 2. tekma in odprta tekma

KategorijaCategory: A2/L TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. ga. LedaSelan
Višina ovir: 1.15m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 480m. dovoljen čas: 83(166)sek Oblikovalec parkurja: g. Chris Barbić (CRO) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 35/35/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Lota Babić
Z3524
VEDETTE VON PFERDHEIM Z
VEDETTE VON PFERDHEIM Z (Z3524)
HRVAŠKA
0/60.19
2
Tina Ščulac
A3995
CASANOVA
CASANOVA (A3995)
KK Stožice Ljubljana
0/63.01
3
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC
Q-OLYMPIC (A4210)
KK VELEBIRO
0/65.41
4
Vitan Orr Lesar
A3912
ARONA
ARONA (A3912)
KK VELEBIRO
0/65.68
5
Ela Senčar
A4069
K-GENOVA
K-GENOVA (A4069)
ŠD Titani Ljubljana
0/66.02
6
Lana Vališer
A3079
CALCAR
CALCAR (A3079)
KK KARLO - Maribor
0/67.06
7
Naja Rifelj
A3107
COLINO
COLINO (A3107)
KK KAS
0/71.4
8
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
0/73.51
9
Nina Jovović
A4295
NACO
NACO (A4295)
ŠD Hiša konj
0/74.3

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
10
Špela Černe
A3517
LEXUS
LEXUS (A3517)
KK KAS
0/74.64
11
Domen Vivod
A4322
NIGHT BLEU - L
NIGHT BLEU - L (A4322)
KD Piramida
0/75.47
12
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
0/76.76
13
Janez Finžgar
A3355
CATCH ME IF YOU CAN
CATCH ME IF YOU CAN (A3355)
KK VELEBIRO
0/78.21
14
Nina Jovović
A4282
DIOR
DIOR (A4282)
ŠD Hiša konj
0/78.76
15
Robi Skaza
A4312
UPTEMPO
UPTEMPO (A4312)
KK VELENJE
0/78.79
16
Tea Keluc
A4235
DEE DEE Z
DEE DEE Z (A4235)
KK VELEBIRO
0/79.32
17
Iza Vele
A4304
ULAGA
ULAGA (A4304)
KK VELEBIRO
0/81.72
18
Bernard Bregant
A4315
LE DIAMOND BLUE HAA Z
LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)
KK KARLO - Maribor
4/69.6
19
Martin Marinkovič
A4252
DINKY TOY 111 Z
DINKY TOY 111 Z (A4252)
KK KRAS
4/77.07
20
Robert Kučer
A4234
NIXON FROST PSH
NIXON FROST PSH (A4234)
KK VELENJE
4/77.33
21
Tomaž Tabernik
A4335
ODISSE DD
ODISSE DD (A4335)
KK VELEBIRO
4/79.09
22
Zala Arlič
A4309
CERSEI
CERSEI (A4309)
KK VELENJE
4/80.7
23
Mihael Kovačič
Z3366
CORNET CASDOR
CORNET CASDOR (Z3366)
KK KARLO - Maribor
4/82.02
24
Nina Obrovnik
A4107
ESPRIT D' EMERALD
ESPRIT D' EMERALD (A4107)
KK KARLO - Maribor
4/82.82
25
Jan Bogovič
A3719
JB DORINA VAN BERTHOLD
JB DORINA VAN BERTHOLD (A3719)
KK KRKA - Grm Novo mesto
6/87.01
26
Tara Častek
Z3507
LOTA Z RUSINA
LOTA Z RUSINA (Z3507)
HRVAŠKA
8/64.07
27
Ruby Pelko
A4176
PM AROSA
PM AROSA (A4176)
KK Stožice Ljubljana
8/64.93
28
Tomaž Tabernik
A4334
QUEEN OF HEARTS ET
QUEEN OF HEARTS ET (A4334)
KK VELEBIRO
8/75.33
29
Robert Krajnc
A3330
RIHANNA
RIHANNA (A3330)
KK VELENJE
8/79.3
30
Pia Arh
A3634
CAPTAIN JACK
CAPTAIN JACK (A3634)
KK SLOVENJ GRADEC
12/63.64
31
Gašper Janez Ponikvar
A4290
CADEAU DE BEAUTY
CADEAU DE BEAUTY (A4290)
KK KRKA - Grm Novo mesto
12/77.94
32
Birgit Peintner
Z3528
BLUEBERRY
BLUEBERRY (Z3528)
AVSTRIJA
16/77.59
33
Eva Gorišek
A4092
HEART OF STEEL
HEART OF STEEL (A4092)
KK VELENJE
28/127.24
-
Maša Moškrič
A3984
NO LIMITS
NO LIMITS (A3984)
KK GIBANJE
RET
-
Nastja Udovč
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KK VELEBIRO
RET
Nazaj