ŠD Titani Ljubljana
Turnir 1014
14. tekma
odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 27/27/*0/7
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomaž Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KK VELEBIRO | 0/59.12 | |
2 | Robi Skaza | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | 0/59.6 | |
3 | Mario Tschaitschmann | Z1515 | RIA DE JANEIRO (Z1515) | RIA DE JANEIRO | AVSTRIJA | 0/59.63 | |
4 | Tadej Skaza | A1964 | ARMAGEDON S (A1964) | ARMAGEDON S | KK VELENJE | 0/64.62 | |
5 | Primož Rifelj | A2228 | LAST SCAN (A2228) | LAST SCAN | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0/64.74 | |
6 | Aleksandra Krainer | A2364 | LUCHY (A2364) | LUCHY | ŠD Konjeniški center Celje | 0/72.14 | |
7 | Tanit Baukman | A2467 | WAIT N SEE (A2467) | WAIT N SEE | KK KARLO - Maribor | 0/73.14 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
8 | Janez Avšič | A1793 | FENOLIT d.d. SHALIMAR (A1793) | FENOLIT d.d. SHALIMAR | KK VELENJE | 1/81.38 | |
9 | Tomaž Laufer | A2363 | WARJA (A2363) | WARJA | KK VELEBIRO | 4/63.28 | |
10 | Aleksandra Krainer | A2100 | PROPHET (A2100) | PROPHET | ŠD Konjeniški center Celje | 4/63.48 | |
11 | Robi Skaza | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 4/66.13 | |
12 | Jerca Štular | A2636 | CASH Z (A2636) | CASH Z | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/72.58 | |
13 | Lana Tanko | Z1829 | CAPRILUNE (Z1829) | CAPRILUNE | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/73.76 | |
14 | Irena Drobnič | A2366 | IBERIA (A2366) | IBERIA | KK LJUBLJANA | 4/74.88 | |
15 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA (A2651) | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 4/77.35 | |
16 | Matevž Dremelj | Z2046 | QUALITY VAN KLAVERBORCH (Z2046) | QUALITY VAN KLAVERBORCH | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/77.95 | |
17 | Živa Novak | A2773 | A GOOD FELLOW (A2773) | A GOOD FELLOW | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/79.71 | |
18 | Andrej Kučer | A1736 | LESOTO (A1736) | LESOTO | JK MARIBOR | 5/82.27 | |
19 | Tajda Bosio | A2865 | CRESCENDO (A2865) | CRESCENDO | ŠD Konjeniški center Celje | 7/90.39 | |
20 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 7/90.73 | |
21 | Robert Bombek | A2334 | WILMA STONY (A2334) | WILMA STONY | KK VELEBIRO | 10/102.65 | |
22 | Uroš Štraus | A2847 | LUNATIC (A2847) | LUNATIC | KK VELENJE | 12/79.71 | |
23 | Matevž Emil Prešeren | A2961 | NAHUM D'EQUIT (A2961) | NAHUM D'EQUIT | KK PIP Ljubljana | 13/84.47 | |
24 | Matevž Dremelj | A1931 | URIEL (A1931) | URIEL | KK JEŽA PRI JEŽU | 14/88.6 | |
- | Primož Rifelj | A3049 | ALDINO V (A3049) | ALDINO V | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | EL | |
- | Lidija Grum | A2854 | LG INETTE (A2854) | LG INETTE | ŠD Konjeniški center Celje | EL | |
- | Mario Tschaitschmann | Z1688 | TORTUGA DE JANEIRO (Z1688) | TORTUGA DE JANEIRO | AVSTRIJA | EL |