Kobilarna Lipica in Konjeniška zveza Slovenije
Turnir 1020
99. tekma
ZDRUŽENE TEKME 7.8
Kategorija: A2/L Tabela: C Člen: 239
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 45/34/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vita Sirovina Dvornik | A3424 | COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z (A3424) | COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z | KK VELENJE | 0/53.46 | |
2 | Aleš Štribl | A3691 | CASPER THE GHOST (A3691) | CASPER THE GHOST | KK Brdo pri Ihanu | 0/56.43 | |
3 | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PR` KRAL | 0/58.64 | |
4 | Borut Gajšt | A3422 | CANDILLA 20 J (A3422) | CANDILLA 20 J | KK Stožice Ljubljana | 0/59.29 | |
5 | Zoja Stare | A3904 | EMG EL DORADO HARTAGO (A3904) | EMG EL DORADO HARTAGO | KK Stožice Ljubljana | 0/59.99 | |
6 | Hana Strniša | A3605 | LADY ONE GP (A3605) | LADY ONE GP | KK Brdo pri Ihanu | 0/60.35 | |
7 | Špela Šumah | A3307 | CAMARO (A3307) | CAMARO | KK VELENJE | 0/61.13 | |
8 | Tiana Štros | A3056 | CARTOUM (A3056) | CARTOUM | ŠD Titani Ljubljana | 0/62.62 | |
9 | Nuša Smlatič | A3023 | CLEMENTINE 34 - Europap d.o.o. (A3023) | CLEMENTINE 34 - Europap d.o.o. | KK Brdo pri Ihanu | 0/63.84 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Nika Kapun | A3931 | CORSINO (A3931) | CORSINO | KK VELEBIRO | 0/64.18 | |
11 | Eva Imenšek | A3626 | LAZYBATUSU (A3626) | LAZYBATUSU | KK KARLO - Maribor | 0/64.2 | |
12 | Nuša Antonijeta Ferkov | A3162 | CAPRILUNE (A3162) | CAPRILUNE | KK KARLO - Maribor | 0/64.53 | |
13 | Špela Semolič | A3641 | HUNKANNAN - D.B. (A3641) | HUNKANNAN - D.B. | KK SUPRINN | 0/65.86 | |
14 | Zala Arlič | A3604 | EMG MISS BROKEN HEART (A3604) | EMG MISS BROKEN HEART | KK VELENJE | 0/67.73 | |
15 | Saša Nedog | A3525 | CINTIA (A3525) | CINTIA | KK VELEBIRO | 0/67.78 | |
16 | Lori Modrijan | A2780 | MERCI (A2780) | MERCI | KK KARLO - Maribor | 0/68.29 | |
17 | Izabela Požar | A3134 | ARIEL-B (A3134) | ARIEL-B | ŠD Titani Ljubljana | 0/68.47 | |
18 | Maja Barbo | A2144 | CENSOR 11 (A2144) | CENSOR 11 | KK Stožice Ljubljana | 0/68.52 | |
19 | Zala Štebljaj | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK PIP | 0/68.82 | |
20 | Saša Malenković | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | 0/69.65 | |
21 | Iva Ivanc | Z2481 | UCCELO DE LA BASTIDE (Z2481) | UCCELO DE LA BASTIDE | ŠD Titani Ljubljana | 0/69.89 | |
22 | Manca Kukman | A3471 | LA CASSINA (A3471) | LA CASSINA | KK VELEBIRO | 0/69.92 | |
23 | Gorazd Kranjc | A3524 | IPSWITCH TER DOORN (A3524) | IPSWITCH TER DOORN | KK VELENJE | 0/69.97 | |
24 | Tamara Kranjc | A3569 | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569) | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF | KK VELENJE | 0/75.66 | |
25 | Urška Kodrun | A3305 | KAPSZTAD (A3305) | KAPSZTAD | KK VELENJE | 0/76.66 | |
26 | Naja Šporn | A3425 | HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425) | HEIR OF BALIA D HOETSEL Z | KK VELENJE | 0/78.88 | |
27 | Arissa Vida Huiskens | A3586 | CARTINIANO (A3586) | CARTINIANO | KK PIP | 0/79.65 | |
28 | Tadeja Šabec | A3228 | SUNNY BOY (A3228) | SUNNY BOY | KK VELEBIRO | 0/81.33 | |
29 | Nika Gačnik | A3625 | COLOSSEUM B (A3625) | COLOSSEUM B | ŠD Hiša konj | 0/82.31 | |
30 | Žana Vnučec | A2549 | DUKA S CONDOR (A2549) | DUKA S CONDOR | KK Brdo pri Ihanu | 0/86.82 | |
31 | Tina Fink | A3280 | CEZAER VAN DE KAAI Z (A3280) | CEZAER VAN DE KAAI Z | KK VELENJE | 0/90.84 | |
32 | Gregor Mihelčič | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 0/93.32 | |
- | Matic Rogič | Z2932 | NEVER SAY NEVER (Z2932) | NEVER SAY NEVER | ŠD Hiša konj | EL | |
- | Jaka Potočnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | EL | |
- | Naya Jančigaj | A3201 | D IQ (A3201) | D IQ | KK KRAS | ||
- | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK SUPRINN | ||
- | Nina Pangeršič | A3854 | PAPILLON D`AMOUR (A3854) | PAPILLON D`AMOUR | KK SUPRINN | ||
- | Aleksandra Krainer | Z2938 | QUESTO QUITE (Z2938) | QUESTO QUITE | ŠD Konjeniški center Celje | ||
- | Martin Marinkovič | A2638 | COMMANDOR B (A2638) | COMMANDOR B | KK KRAS | ||
- | Brina Sanda | A3847 | DAVIDA (A3847) | DAVIDA | KK VELENJE | ||
- | Nina Obrovnik | A3667 | PODKEV IN YOUR DREAMS VR (A3667) | PODKEV IN YOUR DREAMS VR | KK KARLO - Maribor | ||
- | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SUPRINN | ||
- | Robert Krajnc | A3840 | COLA GOLD (A3840) | COLA GOLD | KK VELENJE | ||
- | Andraž Cijan Brkič | A3756 | EUROPA Z (A3756) | EUROPA Z | KK KARLO - Maribor | ||
- | Pia Turk | A2165 | CAN T BE RUDOLF (A2165) | CAN T BE RUDOLF | KD Piramida |