ŠD Konjeniški center Celje
Turnir 1119
14. tekma
Odprta tekma
Kategorija: A1 Tabela: A Člen: 238.1.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 33/29/*0/0
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neža Rotovnik | A2871 | CAPTAIN NORTH CAPE (A2871) | CAPTAIN NORTH CAPE | KK SLOVENJ GRADEC | 0/77.78 | |
1 | Lara Jenko | Z3009 | SUPER SANTANA (Z3009) | SUPER SANTANA | KK PIP Ljubljana | 0/71.45 | |
1 | Monika Metulj | A3136 | QUICK STAR #1 (A3136) | QUICK STAR #1 | KK SLOVENJ GRADEC | 0/72.7 | |
1 | Angelina Prejac | A3115 | ESPESIAL (A3115) | ESPESIAL | KK KARLO - Maribor | 0/74.75 | |
1 | Vesna Glinšek | A3745 | ARENA (A3745) | ARENA | KK SLOVENJ GRADEC | 0/73.05 | |
1 | Alin Kovac | A1981 | LUN (A1981) | LUN | JK Kasco Svecina | 0/80.21 | |
1 | Janja Macek | A2536 | ROCCO I (A2536) | ROCCO I | KK CELJE | 0/79.7 | |
1 | Vika Koban | A3804 | PRISCILLA V (A3804) | PRISCILLA V | KK CELJE | 0/69.62 | |
1 | Maša Turkuš Trbuc | A3753 | CACHAREL VI (A3753) | CACHAREL VI | KK Urh Bauman | 0/73.15 | |
1 | Freja Kolenc | Z3011 | DRUMCASHEL SILVER PRINCE (Z3011) | DRUMCASHEL SILVER PRINCE | KK VELEBIRO | 0/78.75 | |
1 | Kristina Grilec Emer | Z2843 | TRAFALGAR POMMEX Z (Z2843) | TRAFALGAR POMMEX Z | HRVAŠKA | 0/72.24 | |
1 | Lana Vališer | A3079 | CALCAR (A3079) | CALCAR | KK KARLO - Maribor | 0/69.94 | |
1 | Jana Oman | A2688 | SANDRO STAR (A2688) | SANDRO STAR | JK KASCO Svecina | 0/73.16 | |
1 | Tjaša Cvilak | A3238 | SUZIE QUATTRO 2 (A3238) | SUZIE QUATTRO 2 | KK KARLO - Maribor | 0/75.62 | |
1 | Lea Šaric | Z2842 | FOR HEIN M (Z2842) | FOR HEIN M | KK SUPRINN | 0/74.48 | |
16 | Nike Gruden | A2237 | ILH QUINTERO (A2237) | ILH QUINTERO | ŠD Titani Ljubljana | 4/69.57 | |
16 | Nina Nahtigal | A3731 | V - CIARA (A3731) | V - CIARA | KK VELEBIRO | 4/68.82 | |
16 | Urh Bauman | A3430 | SANBOY (A3430) | SANBOY | KK Urh Bauman | 4/74.12 | |
16 | Zoja Kiker | A3401 | INARO (A3401) | INARO | KK Urh Bauman | 4/71.78 | |
16 | Nika Mikolic | A3492 | ZORA - DAMA (A3492) | ZORA - DAMA | KK KARLO - Maribor | 4/79.71 | |
16 | Laura Lopert | A3809 | CAUDILLO B (A3809) | CAUDILLO B | KK KARLO - Maribor | 4/76.31 | |
16 | Iva Senekovic | A3358 | CASPER (A3358) | CASPER | JK KASCO Svecina | 4/75.69 | |
16 | Aljaž Drašler | A3820 | CONUS G.I.H. (A3820) | CONUS G.I.H. | KK VELEBIRO | 4/82.05 | |
24 | Katarina Koren | Z2632 | VALFREDO DA LADY (Z2632) | VALFREDO DA LADY | KK JEŽA PRI JEŽU | 5/85.75 | |
25 | Maša Moškric | A3750 | CARIN (A3750) | CARIN | KK KARLO - Maribor | 8/76.33 | |
25 | Nuša Krajnc | A3800 | NEXT VAN THORNZELE Z (A3800) | NEXT VAN THORNZELE Z | KK Urh Bauman | 8/73 | |
27 | Pika Ambrožic | A2882 | LUI I (A2882) | LUI I | ŠD Titani Ljubljana | 12/75.36 | |
- | Lina Vertelj | A3477 | HERACLES (A3477) | HERACLES | KK STOL | EL | |
- | Tinkara Škrinjar | A2745 | CALATANO (A2745) | CALATANO | KK KARLO - Maribor | EL | |
- | Vitan Orr Lesar | A3486 | DONARO (A3486) | DONARO | KK Stožice Ljubljana | DNS | |
- | Matic Rogic | A3746 | GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746) | GENTLY VD ZWINKHOEVE | KK VELEBIRO | DNS | |
- | Anja Gerjevic | A3797 | CAPRI D (A3797) | CAPRI D | KK KRKA - Grm Novo mesto | DNS | |
- | Ante Šimleša | Z2843 | TRAFALGAR POMMEX Z (Z2843) | TRAFALGAR POMMEX Z | HRVAŠKA | DNS |