ŠD Konjeniški center Celje
Turnir 1119
15. tekma
Odprta tekma
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 274.2.5
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 30/29/*5/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva Jeram | A2750 | BALLERINA'S BOY (A2750) | BALLERINA'S BOY | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/34.86 | |
2 | Tinkara Škrinjar | A2745 | CALATANO (A2745) | CALATANO | KK KARLO - Maribor | 0-0/37.23 | |
3 | Lana Vališer | A3079 | CALCAR (A3079) | CALCAR | KK KARLO - Maribor | 0-0/38.63 | |
4 | Deja Kucer | A2105 | GERSHWIN (A2105) | GERSHWIN | KK CELJE | 0-0/39.58 | |
5 | Nika Mikolic | A3492 | ZORA - DAMA (A3492) | ZORA - DAMA | KK KARLO - Maribor | 0-0/41.27 | |
6 | Vesna Glinšek | A3745 | ARENA (A3745) | ARENA | KK SLOVENJ GRADEC | 0-0/43.52 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Aleksandra Nikolic | A3666 | CALEDONIA (A3666) | CALEDONIA | ŠD Titani Ljubljana | 0-4/39.09 | |
8 | Sara Steblovnik Burger | A3644 | DAYLIGHT (A3644) | DAYLIGHT | KK VELENJE | 4-0/39.47 | |
9 | Tjaša Cvilak | A3238 | SUZIE QUATTRO 2 (A3238) | SUZIE QUATTRO 2 | KK KARLO - Maribor | 4-0/39.98 | |
10 | Monika Metulj | A3136 | QUICK STAR #1 (A3136) | QUICK STAR #1 | KK SLOVENJ GRADEC | 4-0/41.75 | |
11 | Pia Kneževic | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PIP Ljubljana | 4-0/43.36 | |
12 | Anja Erman | A2449 | INDIANA JONES-INDY (A2449) | INDIANA JONES-INDY | KK PIP Ljubljana | 5-0/41.21 | |
13 | Vitan Orr Lesar | A3486 | DONARO (A3486) | DONARO | KK Stožice Ljubljana | 7-0/46.01 | |
14 | Bernard Bregant | A3750 | CARIN (A3750) | CARIN | KK KARLO - Maribor | 8-0/38.64 | |
15 | Asia Margan | A3703 | BRUNELLO 2 (A3703) | BRUNELLO 2 | KK SUPRINN | 8-0/43.83 | |
16 | Jana Oman | A2688 | SANDRO STAR (A2688) | SANDRO STAR | JK KASCO Svecina | 12-0/37.9 | |
17 | Maruša Manca Možgan | A3654 | CODE BLUE-S (A3654) | CODE BLUE-S | KK Stožice Ljubljana | 12-0/44.79 | |
18 | Pia Turk | A2591 | RAMOS (A2591) | RAMOS | KD Piramida | 4-9/66.28 | |
19 | Arissa Vida Huiskens | A2889 | DUBAI (A2889) | DUBAI | KK PIP Ljubljana | 4-11/60.68 | |
20 | Angelina Prejac | A3115 | ESPESIAL (A3115) | ESPESIAL | KK KARLO - Maribor | 4-17/66.06 | |
21 | Eva Pepel | A3446 | GRAFFITI (A3446) | GRAFFITI | ŠD Konjeniški center Celje | 28-0/42.06 | |
22 | Iva Senekovic | A3358 | CASPER (A3358) | CASPER | JK KASCO Svecina | 10-EL | |
23 | Neža Rotovnik | A2871 | CAPTAIN NORTH CAPE (A2871) | CAPTAIN NORTH CAPE | KK SLOVENJ GRADEC | 28-EL | |
- | Nika Matelic | A3535 | NAKITA (A3535) | NAKITA | ŠD Konjeniški center Celje | EL | |
- | Laura Jelina | A3308 | DAMARA (A3308) | DAMARA | KK VELENJE | DNS | |
* | Saša Nedog | A3525 | CINTIA (A3525) | CINTIA | KK VELEBIRO | 1-0/46.25 | |
* | Aljaž Drašler | A3820 | CONUS G.I.H. (A3820) | CONUS G.I.H. | KK VELEBIRO | 4-1/50.25 | |
* | Sara Ornik | A2473 | TARS (A2473) | TARS | JK KASCO Svecina | 0-0/40.91 | |
* | Laura Lopert | A3809 | CAUDILLO B (A3809) | CAUDILLO B | KK KARLO - Maribor | 4-13/52.39 | |
* | Jan Bogovic | A3718 | JB CAPTAIN PLEASURE (A3718) | JB CAPTAIN PLEASURE | KK KRKA - Grm Novo mesto | 1-4/47.86 |