KK Hipodrom Kamnica Maribor

Turnir 1123

121. tekma

ZDRUŽENE TEKME 21.22.23

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: ga. Martina Planinc. g. Slavek Vašek. ga. Tajda Bosio
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 450m. dovoljen čas: 78(156)sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi (HUN)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 39/37/*0/10


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Hana Šifrer A4171CARLA LOU (A4171)CARLA LOUKK VELEBIRO 0/60.81
2 Eva Jeram A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 0/62.69
3 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 0/63.02
4 Katarina Fišer A3307CAMARO (A3307)CAMAROŠD Hiša konj 0/63.76
5 Mateo Seferović Z3157CHANNEL D (Z3157)CHANNEL DHRVAŠKA 0/65.56
6 Alicija Matkovič A3777OXANA (A3777)OXANAŠD Titani Ljubljana 0/67.2
7 Neža Vidovič A3964ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)ORIGINAL VAN BERG OP ZOOMKD CABALLUS 0/69.65
8 Daša Petrovčič A2987UNBEATABLE PRINCESS (A2987)UNBEATABLE PRINCESSKK GIBANJE 0/69.76
9 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 0/70.85
10 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 0/71.3

PREOSTALI TEKMOVALCI
11 Jan Bogovič A3719JB DORINA VAN BERTHOLD (A3719)JB DORINA VAN BERTHOLDKK KRKA - Grm Novo mesto 0/72.11
12 Zala Štebljaj A4328DORNELLAIA DU PSH (A4328)DORNELLAIA DU PSHKK Brdo pri Ihanu 0/72.37
13 Dora Stvarnik A4095FLOWIT ISRIWICA (A4095)FLOWIT ISRIWICAKK CELJE 0/73.08
14 Tanit Baukman Z3542Q-SIEBEN (Z3542)Q-SIEBENKK HIPODROM KAMNICA 0/75.9
15 Ana Ela Šeruga A4333KIRA W (A4333)KIRA WŠD Hiša konj 0/76.46
16 Ana Pungeršek A4216SPIELZEUG (A4216)SPIELZEUGKK KARLO - Maribor 4/70.34
17 Eva Gorišek A4092HEART OF STEEL (A4092)HEART OF STEELKK VELENJE 4/70.48
18 Tinkara Škrinjar A4187CHIN TIN TIN (A4187)CHIN TIN TINKK HIPODROM KAMNICA 4/71
19 Nina Vidmar A4234NIXON FROST PSH (A4234)NIXON FROST PSHKK PIP 4/71.78
20 Jaka Potočnik A4157COURAGE B (A4157)COURAGE BŠD Titani Ljubljana 4/73.39
21 Rok Peček Z3475CRISTO DE GAIA Z (Z3475)CRISTO DE GAIA ZŠD Titani Ljubljana 4/74.63
22 Iza Vele A4304ULAGA (A4304)ULAGAKK VELEBIRO 4/74.66
23 Anthea Lorber Z3413CALCOURT RHODESIA (Z3413)CALCOURT RHODESIAKK VELENJE 4/75.9
24 Irena Ščap A3260KASHIDRA (A3260)KASHIDRAKK Brdo pri Ihanu 4/76.12
25 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 6/83.14
26 Pia Arh A3634CAPTAIN JACK (A3634)CAPTAIN JACKKK SLOVENJ GRADEC 8/62.3
27 Tamara Hočevar A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO 8/62.77
28 Vita Žerak Novak Z3535PACIFIC (Z3535)PACIFICKK GIBANJE 8/65.41
29 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 8/67.35
30 Gaja Tušek A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 8/71.74
31 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 8/76
32 Gorazd Kranjc A3933QUANAAN (A3933)QUANAANKK VELENJE 12/71.07
33 Mateo Seferović A3631LA PAZ (A3631)LA PAZHRVAŠKA 12/72.56
34 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 15/86.11
35 Marija Oršić Sokač Z2781INDIRA (Z2781)INDIRAHRVAŠKA 15/103.47
36 Laura Jelina A4305MY PLE SZ (A4305)MY PLE SZKK VELENJE 17/97.61
37 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 27/87.59
- Ema Šuler A4379UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)UP TO DATE PICOBELLO ZKK VELENJE DNS
- Martina Topolovec Z3539NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOF (Z3539)NAUGHTY BOY VAN'T MEULENHOFHRVAŠKA DNS
Nazaj