KK Hipodrom Kamnica Maribor

Turnir 1123

133. tekma

ZDRUŽENE TEKME 33.34.35

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: ga. Martina Planinc. g. Slavek Vašek. ga. Tajda Bosio

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 37/36/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Dora Lesar A3627MELLION (A3627)MELLIONKK KAS 0/49.38
2 Neli Slapar A2750BALLERINA S BOY (A2750)BALLERINA S BOYKK SLOVENJ GRADEC 0/51.85
3 Gloria Dolenc Lorger A3479UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)UCCELLO DE LA BASTIDEŠD Titani Ljubljana 0/53.52
4 Eva Jeram A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 0/54.11
5 Taša Klaić Z3415ASCOT (Z3415)ASCOTHRVAŠKA 0/54.47
6 Mateo Seferović Z3157CHANNEL D (Z3157)CHANNEL DHRVAŠKA 0/54.88
7 Izabela Požar A3134ARIEL-B (A3134)ARIEL-BŠD Titani Ljubljana 0/55.62
8 Juna Kešelj Djokovič A4165CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)CARTHAGO'S LUCKY MIRAKK Stožice Ljubljana 0/56.2
9 Tamara Hočevar A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO 0/57.34

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Alicija Matkovič A3777OXANA (A3777)OXANAŠD Titani Ljubljana 0/57.8
11 Vita Žerak Novak Z3535PACIFIC (Z3535)PACIFICKK GIBANJE 0/59.31
12 Emilia Džambo Z3538LIPTON D (Z3538)LIPTON DHRVAŠKA 0/60.51
13 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 0/60.66
14 Dora Stvarnik A4095FLOWIT ISRIWICA (A4095)FLOWIT ISRIWICAKK CELJE 0/62.35
15 Veronika Osvald A3974CENTURION D (A3974)CENTURION DKK PR` KRAL 0/62.91
16 Lana Vrabič A4268ASG DARCY (A4268)ASG DARCYKD CABALLUS 0/64.53
17 Aleš Kučer A4139THOR (A4139)THORKK CELJE 0/67.01
18 Ema Šuler A4379UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)UP TO DATE PICOBELLO ZKK VELENJE 0/67.17
19 Gaja Tušek A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 0/71.28
20 Laura Jelina A4305MY PLE SZ (A4305)MY PLE SZKK VELENJE 1/75.17
21 Daša Petrovčič A2987UNBEATABLE PRINCESS (A2987)UNBEATABLE PRINCESSKK GIBANJE 4/61.09
22 Nina Vidmar A4234NIXON FROST PSH (A4234)NIXON FROST PSHKK PIP 4/61.59
23 Mateo Seferović A3631LA PAZ (A3631)LA PAZHRVAŠKA 4/63.69
24 Jan Bogovič A3719JB DORINA VAN BERTHOLD (A3719)JB DORINA VAN BERTHOLDKK KRKA - Grm Novo mesto 4/64.57
25 Jaka Potočnik A4157COURAGE B (A4157)COURAGE BŠD Titani Ljubljana 4/64.8
26 Ana Ela Šeruga A4333KIRA W (A4333)KIRA WŠD Hiša konj 4/69.6
27 Rok Peček Z3475CRISTO DE GAIA Z (Z3475)CRISTO DE GAIA ZŠD Titani Ljubljana 4/70.59
28 Karmen Osvald A3305KAPSZTAD (A3305)KAPSZTADKK PR` KRAL 5/74.16
29 Zala Štebljaj A4328DORNELLAIA DU PSH (A4328)DORNELLAIA DU PSHKK Brdo pri Ihanu 8/60.7
30 Urša Rangus A4070GENY (A4070)GENYKK VELEBIRO 8/64.3
31 Anthea Lorber Z3413CALCOURT RHODESIA (Z3413)CALCOURT RHODESIAKK VELENJE 8/64.97
32 Taja Turel Z3479A.M.B. ZORRO (Z3479)A.M.B. ZORROKK PR` KRAL 8/72.47
33 Irena Ščap A3260KASHIDRA (A3260)KASHIDRAKK Brdo pri Ihanu 10/81.62
34 Nastja Udovč A4131CALTRA CELTIC TWIST (A4131)CALTRA CELTIC TWISTKK VELEBIRO 11/82.98
35 Žiga Oven A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 11/98.94
36 Ana Kim Pouh A3609GRANDE JR (A3609)GRANDE JRŠD Titani Ljubljana 12/68.13
- Ana Ela Šeruga A3909SELMA (A3909)SELMAŠD Hiša konj DNS
Nazaj