KK Velenje
Turnir 1217
13. tekma
DP za 7 letne konje in odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 274.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 28/27/*0/7
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karmen Belič | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KD Piramida | 0-0/40.28 | |
2 | Andrej Kučer | A3440 | VIGO DE JANEIRO (A3440) | VIGO DE JANEIRO | KK KARLO - Maribor | 0-0/41.58 | |
3 | Robert Kučer | A3333 | PSH CON AIR (A3333) | PSH CON AIR | KK VELENJE | 0-0/44.57 | |
4 | Žiga Oven | A3054 | CATALEYA (A3054) | CATALEYA | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/44.86 | |
5 | Živa Šefman | A2809 | DOONAVEERAGH DOT IE (A2809) | DOONAVEERAGH DOT IE | KK GIBANJE | 0-0/49.76 | |
6 | Nina Pangeršič | Z2643 | CASH Z (Z2643) | CASH Z | KK SUPRINN | 0-4/45.21 | |
7 | Lana Tanko | A2930 | CHARLES STAF (A2930) | CHARLES STAF | KK VELENJE | 0-4/45.23 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
8 | Andrej Pavlovič | A3511 | QUERENZO (A3511) | QUERENZO | KK VELEBIRO | 0-6/54.37 | |
9 | Nina Brezner | A2472 | BONITA B (A2472) | BONITA B | KK SLOVENJ GRADEC | 0-8/44.48 | |
10 | Hana Bajrovič | A2803 | LNS SHOWTIME (A2803) | LNS SHOWTIME | KK VELEBIRO | 1/60.57 | |
11 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA (A2651) | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 1/60.75 | |
12 | Hana Bajrovič | A3085 | CASCADA (A3085) | CASCADA | KK VELEBIRO | 1/60.95 | |
13 | Andrej Pavlovič | A3504 | CARTIER (A3504) | CARTIER | KK VELEBIRO | 1/61.08 | |
14 | Borut Gajšt | A3422 | CANDILLA 20 J (A3422) | CANDILLA 20 J | KK VELENJE | 1/61.98 | |
15 | Gregor Terglav | A3332 | ICARUS VD HAARTERHOEVE (A3332) | ICARUS VD HAARTERHOEVE | KK VELEBIRO | 2/64.93 | |
16 | Silvo Zalokar | A1873 | QUERI (A1873) | QUERI | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/54.34 | |
17 | Primož Rifelj | A2953 | DELISSIMO DE FREMIS (A2953) | DELISSIMO DE FREMIS | KK SUPRINN | 4/54.54 | |
18 | Andrej Kučer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | KK KARLO - Maribor | 4/55.8 | |
19 | Nina Pangeršič | A2988 | CHAMBERLAIN (A2988) | CHAMBERLAIN | KK SUPRINN | 4/56.12 | |
20 | Aleš Kučer | A2105 | GERSHWIN (A2105) | GERSHWIN | KK CELJE | 4/58.8 | |
21 | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK VELENJE | 5/62.02 | |
22 | Denis Gugić | Z2664 | GAMBERTIN V.D. MISPELAERE (Z2664) | GAMBERTIN V.D. MISPELAERE | HRVAŠKA | 5/62.28 | |
23 | Robert Kučer | A3229 | PSH LOOK IT'S ME (A3229) | PSH LOOK IT'S ME | KK VELENJE | 5/63.3 | |
24 | Tadej Skaza | A3036 | CORTINA (A3036) | CORTINA | KK VELENJE | 8/53.65 | |
25 | Žiga Oven | A3479 | UCCELO DE LA BASTIDE (A3479) | UCCELO DE LA BASTIDE | ŠD Konjeniški center Celje | 8/57.67 | |
26 | Primož Rifelj | Z2479 | LIDO (Z2479) | LIDO | KK SUPRINN | 9/61.88 | |
- | Gregor Mihelčič | A2639 | JOLLY JUMPER (A2639) | JOLLY JUMPER | KK Stožice Ljubljana | EL | |
- | Denis Gugić | Z2440 | S.I.E.C. LOVE (Z2440) | S.I.E.C. LOVE | HRVAŠKA | DNS |