ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 1223

14. tekma

združena tekma

Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.2.5

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek
Višina ovir: 1.20m. tempo: 350m/min 1. del: 240m. dovoljen čas: 42(84)sek. 2. del: 220m. dovoljen čas: 38(76)sek. Oblikovalec parkurja: g. Volker Schmidt (GER) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 33/33/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Maša Turkuš Trbuc A3753CACHAREL VI (A3753)CACHAREL VIKK HIPODROM KAMNICA 0-0/28.08
2 Tina Ščulac A3995CASANOVA (A3995)CASANOVAKK Stožice Ljubljana 0-0/30.07
3 Lina Rojko A4274ROMANA (A4274)ROMANAŠD Titani Ljubljana 0-0/31.23
4 Pia Rojko A4076INFINITY P (A4076)INFINITY PŠD Konjeniški center Celje 0-0/31.26
5 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 0-0/33.54
6 Vitan Orr Lesar A3912ARONA (A3912)ARONAKK VELEBIRO 0-0/33.71
7 Denis Gugić Z3518KONSTANT RETTO (Z3518)KONSTANT RETTOHRVAŠKA 0-0/35.68
8 Andrija Hrgovič Z3568VERMONT (Z3568)VERMONTHRVAŠKA 0-0/36.38
9 Tea Keluc A4235DEE DEE Z (A4235)DEE DEE ZKK VELEBIRO 0-0/36.47

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Indi Šimleša Z3523F - CANAVARA (Z3523)F - CANAVARAHRVAŠKA 0-1/40.68
11 Iza Vele A4033REVU VAN DE CELIEBRUG (A4033)REVU VAN DE CELIEBRUGKK VELEBIRO 0-2/43.43
12 Špela Černe A3584GUINEA (A3584)GUINEAKK KAS 4-0/33.11
13 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 0-4/34.87
14 Brina Sanda A3847DAVIDA (A3847)DAVIDAKK VELENJE 0-4/36.66
15 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE 0-4/37.24
16 Matic Rogič A4134HEARTBEAT (A4134)HEARTBEATŠD Hiša konj 0-4/37.3
17 Deja Kučer A2105GERSHWIN (A2105)GERSHWINKK CELJE 4-0/37.98
18 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 0-5/38.67
19 Filip Rožmarić Z3548CONTRADOR R (Z3548)CONTRADOR RHRVAŠKA 0-5/39.15
20 Laura Lopert Z3154VANGUARD 1 (Z3154)VANGUARD 1KK HIPODROM KAMNICA 4-1/39.37
21 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 4-4/33.73
22 Suzana Gorc A4166NADAL (A4166)NADALKK SUPRINN 0-8/36.91
23 Alma Homar Z3409FLETCHER (Z3409)FLETCHERHRVAŠKA 4-4/36.93
24 Veronika Kristofić Z3495CONOA SZ (Z3495)CONOA SZHRVAŠKA 0-8/37.82
25 Patricija Povše A3125CAMBO (A3125)CAMBOKD CABALLUS 4-5/38.92
26 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 0-9/55.32
27 Živa Horvat A4183SPECIAL ONE (A4183)SPECIAL ONEKK GIBANJE 8-2/42.07
28 Zoja Vogelnik A4263VENEZIA (A4263)VENEZIAKK HIPODROM KAMNICA 6-8/51.82
29 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK VELEBIRO 16-0/35.49
30 Mario Tschaitschmann Z3402HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)HONDURAS DE JANEIROAVSTRIJA EL
31 Tajda Bosio Z3504FANIERO (Z3504)FANIEROŠD Konjeniški center Celje RET
- Neža Potočnik A3977K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)K-STAR VD DUVELSHOEVEKK VELEBIRO EL
- Tia Počkar A3816VIADUC DE MEHON (A3816)VIADUC DE MEHONKK GIBANJE EL
Nazaj