ŠD Konjeniški center Celje

TurnirTournament 1223

15. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: Ma TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. ga. Nataša Gorišek
Višina ovir: 1.30m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 430m. dovoljen čas: 74(148)sek Oblikovalec parkurja: g. Volker Schmidt (GER) Število plasiranih tekmovalcev : 7

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 26/26/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Alexandra Minnozzi
A3462
TOULULA
TOULULA (A3462)
KK VELEBIRO
0/56.66
2
Eva Imenšek
A3242
CALLAY
CALLAY (A3242)
KK KARLO - Maribor
0/56.93
3
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J
CAMPARI-J (A3871)
KK VELEBIRO
0/61.3
4
Denis Gugić
Z3519
MEIDLINGER`S CHIARA
MEIDLINGER`S CHIARA (Z3519)
HRVAŠKA
0/62.34
5
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO
ARESCO (Z2950)
KD CABALLUS
0/62.36
6
Andraž Cijan Brkič
A4313
CASSIOPEIA 129
CASSIOPEIA 129 (A4313)
KK VELEBIRO
0/63.09
7
Nina Obrovnik
A3667
IN YOUR DREAMS
IN YOUR DREAMS (A3667)
KK KARLO - Maribor
0/63.5

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
8
Matic Rogič
A3988
NEVER SAY NEVER
NEVER SAY NEVER (A3988)
ŠD Hiša konj
0/65.49
9
Gaia Pihler
A2966
FLO COOPER
FLO COOPER (A2966)
KK PR` KRAL
4/57.62
10
Mario Tschaitschmann
Z2948
FRANCE DE JANEIRO
FRANCE DE JANEIRO (Z2948)
AVSTRIJA
4/58.56
11
Matic Rogič
A4002
GRINGO Z
GRINGO Z (A4002)
ŠD Hiša konj
4/63.25
12
Ivana Pantar
A4156
QANDOCTRO
QANDOCTRO (A4156)
ŠD Titani Ljubljana
4/64.93
13
Filip Rožmarić
Z3473
CHARLOTTE R
CHARLOTTE R (Z3473)
HRVAŠKA
4/65.7
14
Aleš Štribl
A3781
CASALI
CASALI (A3781)
KK Brdo pri Ihanu
4/65.79
15
Filip Rožmarić
Z3472
CYRUS R
CYRUS R (Z3472)
HRVAŠKA
4/65.96
16
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
ŠD Titani Ljubljana
8/64
17
Naja Pogorevc
A3395
CHICAGO
CHICAGO (A3395)
KK VELENJE
8/67.45
18
Jan Špiljak
A4317
CINDY
CINDY (A4317)
KK VELENJE
8/68.42
19
Nika Rogič
A3278
CHICOLINO
CHICOLINO (A3278)
ŠD Hiša konj
8/69.15
20
Jan Špiljak
A4067
DEJA VU DE ELIE Z
DEJA VU DE ELIE Z (A4067)
KK VELENJE
8/69.82
21
Špela Černe
A3584
GUINEA
GUINEA (A3584)
KK KAS
15/82.25
22
Veronika Kristofić
Z3496
ARANYKAPU ASKABAN
ARANYKAPU ASKABAN (Z3496)
HRVAŠKA
15/82.26
23
Robi Skaza
A4056
LINOOR
LINOOR (A4056)
KK VELENJE
15/83.92
24
Sara Cigić
Z3532
CARISMA CHABUS Z
CARISMA CHABUS Z (Z3532)
HRVAŠKA
15/100.49
-
Andrija Hrgovič
Z3569
RASALL VAN DE BLINKHOEVE
RASALL VAN DE BLINKHOEVE (Z3569)
HRVAŠKA
EL
-
Gea Jakelj
A3320
ABRAMOWICZ
ABRAMOWICZ (A3320)
KK PR` KRAL
RET
Nazaj