ŠD Center konjeniškega športa Celje
Turnir 1415
11. tekma
odprta tekma
Kategorija: L/Ma Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 36/36/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Irena Ilić | Z2281 | CALYSTA (Z2281) | CALYSTA | HRVAŠKA | 0/63 | |
2 | Irena Ilić | Z905 | CLEAR (Z905) | CLEAR | HRVAŠKA | 0/67.26 | |
3 | Simon Johann Zuchi | Z2274 | AVANTO VON PACHERN (Z2274) | AVANTO VON PACHERN | AVSTRIJA | 0/68.18 | |
4 | Urša Svetina | A2977 | BENTLEY 32 (A2977) | BENTLEY 32 | KK STOL | 0/69.51 | |
5 | Ante Šimleša | Z2280 | COLORADO (Z2280) | COLORADO | HRVAŠKA | 0/71.09 | |
6 | Aleksandra Ščap | A2632 | RIBERO (A2632) | RIBERO | KK VELENJE | 0/75.22 | |
7 | Mihael Kovačič | A2695 | RIVER STONE K (A2695) | RIVER STONE K | KK KARLO - Maribor | 1/78.58 | |
8 | Lana Tanko | A2783 | QUIDAM DE VIDO (A2783) | QUIDAM DE VIDO | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/62.69 | |
9 | Lana Tanko | A2930 | CHARLES STAF (A2930) | CHARLES STAF | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/63.35 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Aljaž Drašler | A3047 | BURJA (A3047) | BURJA | KK KRUMPERK | 4/71.96 | |
11 | Manca Uršič | A1701 | LE GRAND (A1701) | LE GRAND | KK VELENJE | 4/72.77 | |
12 | Mario Tschaitschmann | Z1759 | URUGUAY DE JAINERO (Z1759) | URUGUAY DE JAINERO | AVSTRIJA | 4/73.38 | |
13 | Martin Glavič | A2455 | CHINTANO 06 (A2455) | CHINTANO 06 | ŠD Konjeniški center Celje | 4/74.47 | |
14 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 4/75.56 | |
15 | Tomaž Laufer | A3072 | CASSANDRA HSP (A3072) | CASSANDRA HSP | KK VELEBIRO | 4/75.75 | |
16 | Žiga Oven | A3054 | CATALEYA (A3054) | CATALEYA | KK VELEBIRO | 4/75.81 | |
17 | Tadej Skaza | A3036 | CORTINA (A3036) | CORTINA | KK VELENJE | 4/75.88 | |
18 | Maja Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | JK MARIBOR | 4/89.32 | |
19 | Andrej Kučer | A2645 | ALADIN BENI (A2645) | ALADIN BENI | JK MARIBOR | 5/76.96 | |
20 | Nina Potočnik | A2698 | PICASSO (A2698) | PICASSO | KK VELENJE | 8/70.73 | |
21 | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | 8/73.81 | |
22 | Simon Johann Zuchi | Z2276 | ASPER VON PACHERN (Z2276) | ASPER VON PACHERN | AVSTRIJA | 8/91.48 | |
23 | Leda Selan | A2104 | GIN FIZZ (A2104) | GIN FIZZ | ŠD Titani Ljubljana | 9/76.27 | |
24 | Mirna Bačič | Z1893 | CONTOPIDIS (Z1893) | CONTOPIDIS | HRVAŠKA | 9/79.41 | |
25 | Luka Balič | Z2022 | IPSWITCH TER DOORN (Z2022) | IPSWITCH TER DOORN | HRVAŠKA | 11/85.35 | |
26 | Zoran Käfer | A2914 | DESTINY (A2914) | DESTINY | JK MARIBOR | 12/75.99 | |
27 | Robert Meze | A2170 | WANESSA (A2170) | WANESSA | KK VELENJE | 16/70.22 | |
28 | Zala Štebljaj | A3119 | LOOPING (A3119) | LOOPING | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 16/70.26 | |
29 | Tia Kremljak | A2955 | LEXA (A2955) | LEXA | KK VELEBIRO | 16/71.56 | |
30 | Blanka Oven | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | ŠD TITANI Ljubljana | 21/78.64 | |
31 | Matevž Emil Prešeren | A3046 | DON FJ (A3046) | DON FJ | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 21/95.25 | |
32 | Neja Bevc | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK VELEBIRO | 30/112.54 | |
- | Andrej Kučer | A2800 | BACHI (A2800) | BACHI | JK MARIBOR | EL | |
- | Maja Laufer | A3061 | COLONEL BOGEY (A3061) | COLONEL BOGEY | JK MARIBOR | EL | |
- | Lucija Kržišnik | A2980 | LNT CARTANIMO (A2980) | LNT CARTANIMO | JK MARIBOR | EL | |
- | Nastja Udovč | A2789 | APIENNE (A2789) | APIENNE | KK VELEBIRO | EL |