Kobilarna Lipica
Turnir 1718
14. tekma
DP MLADI KONJI 7 let in odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 274.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 37/36/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urh Bauman | A3245 | LARISAL (A3245) | LARISAL | KK Urh Bauman | 0-0/24.45 | |
2 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 0-0/26.01 | |
3 | Mihael Kovacic | A2895 | FLYING PAUL (A2895) | FLYING PAUL | KK KARLO - Maribor | 0-0/26.26 | |
4 | Robi Skaza | A3140 | DA VINCI (A3140) | DA VINCI | KK VELENJE | 0-0/27.48 | |
5 | Primož Rifelj | A2827 | EMRE (A2827) | EMRE | KK SUPRINN | 0-0/27.82 | |
6 | Nina Pangeršic | A2988 | CHAMBERLAIN (A2988) | CHAMBERLAIN | KK SUPRINN | 0-0/28.13 | |
7 | Anja Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PIP Ljubljana | 0-0/28.69 | |
8 | Nina Pangeršic | A2636 | CASH Z (A2636) | CASH Z | KK SUPRINN | 0-0/29.24 | |
9 | Nina Pangeršic | A3242 | CALLAY (A3242) | CALLAY | KK SUPRINN | 0-0/29.99 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Marta Sgobbio | Z1725 | DUKA'S VICENTA (Z1725) | DUKA'S VICENTA | ITALIJA | 0-0/30.14 | |
11 | Marta Sgobbio | Z2795 | BALERINA (Z2795) | BALERINA | ITALIJA | 0-0/34.13 | |
12 | Lana Tanko | A2672 | QUANTUMS BOY (A2672) | QUANTUMS BOY | KK VELENJE | 0-0/35.77 | |
13 | Hana Bajrovic | A2803 | LNS SHOWTIME (A2803) | LNS SHOWTIME | KK VELEBIRO | 0-0/36.2 | |
14 | Tomaž Laufer | A2614 | HEART STEALER (A2614) | HEART STEALER | KK VELEBIRO | 0-4/24.85 | |
15 | Tadej Skaza | A3036 | CORTINA (A3036) | CORTINA | KK VELENJE | 0-4/25.83 | |
16 | Matilde Di Pretoro | Z1890 | GOTO DEL TERRICCIO (Z1890) | GOTO DEL TERRICCIO | ITALIJA | 0-4/26.53 | |
17 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA (A2651) | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 0-4/28.85 | |
18 | Robert Kucer | A3229 | PSH LOOK IT'S ME (A3229) | PSH LOOK IT'S ME | KK VELENJE | 0-4/29.03 | |
19 | Robert Krajnc | A2966 | FLO COOPER (A2966) | FLO COOPER | KK VELENJE | 0-4/31.47 | |
20 | Borut Gajšt | A2846 | C.C. COPILOT (A2846) | C.C. COPILOT | KK Stožice Ljubljana | 0-4/32.57 | |
21 | Živa Šefman | A2809 | DOONAVEERAGH DOT IE (A2809) | DOONAVEERAGH DOT IE | KK VELENJE | 0-EL | |
22 | Luca Palmisano | Z2809 | BOLERINO (Z2809) | BOLERINO | ITALIJA | 0-RET | |
23 | Aleksandra Krainer | A2100 | PROPHET (A2100) | PROPHET | ŠD Konjeniški center Celje | 4/53.76 | |
24 | Robi Skaza | A3527 | CHENOA 3 (A3527) | CHENOA 3 | KK VELENJE | 4/54.14 | |
25 | Kristina Grilec Emer | Z1302 | CAYENNE (Z1302) | CAYENNE | HRVAŠKA | 4/54.68 | |
26 | Luca Palmisano | Z2808 | DIEVERDI - DECY (Z2808) | DIEVERDI - DECY | ITALIJA | 4/58.14 | |
27 | Neja Bevc | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK KARLO - Maribor | 4/58.9 | |
28 | Tanit Baukman | A3607 | CORSSINI (A3607) | CORSSINI | KK KARLO - Maribor | 4/60.34 | |
29 | Andrej Kucer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | KK KARLO - Maribor | 4/63.19 | |
30 | Lea Djelmic | Z3008 | BROWN GOLD LADY (Z3008) | BROWN GOLD LADY | HRVAŠKA | 6/71.69 | |
31 | Luca Palmisano | Z2807 | RYNIA (Z2807) | RYNIA | ITALIJA | 8/54.03 | |
32 | Uroš Jordan | A3461 | CENNO (A3461) | CENNO | KK KRKA - Grm Novo mesto | 8/60.16 | |
33 | Špela Semolic | A2149 | L&H SONET (A2149) | L&H SONET | KK SUPRINN | 11/72.36 | |
34 | Maja Laufer | A3074 | COOPER (A3074) | COOPER | JK MARIBOR | 11/91.85 | |
- | Giada Maricchiolo | Z2804 | SZIKRAZO VALCER (Z2804) | SZIKRAZO VALCER | ITALIJA | EL | |
- | Žiga Oven | A3054 | CATALEYA (A3054) | CATALEYA | ŠD Konjeniški center Celje | RET | |
- | Katja Žiberna | A3075 | CHACCO (A3075) | CHACCO | JK MARIBOR | DNS |