Kobilarna Lipica
Turnir 1718
31. tekma
Tekmovalci z licencami L in M - AMATERSKI POKAL
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 39/37/*0/10
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Špela Semolic | A2149 | L&H SONET (A2149) | L&H SONET | KK SUPRINN | 0/61.96 | |
2 | Nika Turk | A2165 | CAN'T BE RUDOLF (A2165) | CAN'T BE RUDOLF | KK PIP Ljubljana | 0/64.88 | |
3 | Tamara Kranjc | A2599 | GALANTE VAN GODSELBOS (A2599) | GALANTE VAN GODSELBOS | KK VELENJE | 0/66.46 | |
4 | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PIP Ljubljana | 0/67.53 | |
5 | Rebeka Rožmanec | A3487 | HIGH CLASS (A3487) | HIGH CLASS | KK VELEBIRO | 0/68.18 | |
6 | Jan Bogovic | A3219 | SARTENA (A3219) | SARTENA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0/72.48 | |
7 | Anthea Lorber | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | 4/59.37 | |
8 | Ema Macek Ležaic | A3570 | ESME (A3570) | ESME | KK VELENJE | 4/61.44 | |
9 | Zoja Kiker | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 4/62.1 | |
10 | Nika Turk | A2591 | RAMOS (A2591) | RAMOS | KK PIP Ljubljana | 4/62.24 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
11 | Borut Gajšt | A2846 | C.C. COPILOT (A2846) | C.C. COPILOT | KK Stožice Ljubljana | 4/63 | |
12 | Sara Zajc | A3519 | CAFE NOIR DU TILLARD (A3519) | CAFE NOIR DU TILLARD | KK CELJE | 4/65.2 | |
13 | Brina Sanda | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK VELENJE | 4/65.68 | |
14 | Urška Bajgot | A2944 | PAPAGOS DE BLONDEL (A2944) | PAPAGOS DE BLONDEL | JK MARIBOR | 4/71.31 | |
15 | Irena Šcap | A3260 | KASHIDRA (A3260) | KASHIDRA | KK VELEBIRO | 4/71.44 | |
16 | Jan Bogovic | A3256 | LOUBA JOU (A3256) | LOUBA JOU | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4/73.13 | |
17 | Ema Kocijan | A3395 | CHICAGO (A3395) | CHICAGO | ŠD Titani Ljubljana | 8/61.14 | |
18 | Iza Štrumbelj Oblak | A3370 | GIANDRETTI RYAL K (A3370) | GIANDRETTI RYAL K | KK VELENJE | 8/63.38 | |
19 | Tara Uran | A3547 | CONTENTO (A3547) | CONTENTO | KK KRAS | 8/64.01 | |
20 | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | 8/66.22 | |
21 | Matic Rogic | A3278 | CHICOLINO (A3278) | CHICOLINO | KK VELEBIRO | 8/70.35 | |
22 | Hana Zor | A2897 | AGGA (A2897) | AGGA | KK SUPRINN | 8/73.62 | |
23 | Francesco Slocovich | Z2797 | LET'S DANCE (Z2797) | LET'S DANCE | ITALIJA | 8/74.48 | |
24 | Pina Hrovat Sveticic | A2374 | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. (A2374) | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. | ŠD Titani Ljubljana | 12/67.69 | |
25 | Jaka Potocnik | A2237 | ILH QUINTERO (A2237) | ILH QUINTERO | ŠD Titani Ljubljana | 12/73.11 | |
26 | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | 12/91.85 | |
27 | Veronica Plos | Z2803 | DISPETTO (Z2803) | DISPETTO | ITALIJA | 16/74.03 | |
28 | Sara Ornik | A2991 | CANY (A2991) | CANY | JK KASCO Svecina | 16/91.4 | |
29 | Paola Tramarin | Z2815 | RICARDA (Z2815) | RICARDA | ITALIJA | 25/96.15 | |
30 | Rebeka Rožmanec | A3488 | CAGE B (A3488) | CAGE B | KK VELEBIRO | 28/94.91 | |
31 | Sara Persoglia | Z2811 | DANCING HUGO (Z2811) | DANCING HUGO | ITALIJA | 29/112.16 | |
- | Gaja Bajželj | A3529 | BABY DONA (A3529) | BABY DONA | KK VELENJE | EL | |
- | Rebeka Antonija Setnikar | A3651 | I LOVE YOU (A3651) | I LOVE YOU | ŠD Titani Ljubljana | EL | |
- | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK CELJE | EL | |
- | Zala Arlic | A2955 | LEXA (A2955) | LEXA | KK VELENJE | EL | |
- | Giada Maricchiolo | Z2804 | SZIKRAZO VALCER (Z2804) | SZIKRAZO VALCER | ITALIJA | RET | |
- | Sara Ornik | A2473 | TARS (A2473) | TARS | JK KASCO Svecina | RET | |
- | Mara Orlovac | Z2763 | CORNET (Z2763) | CORNET | HRVAŠKA | DNS | |
- | Nina Zidar Klemencic | A3387 | CLEAR (A3387) | CLEAR | KK PIP Ljubljana | DNS |