KK Stožice Ljubljana
Turnir 1719
9. tekma
Združena tekma
Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.2.5
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 23/22/*0/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Žiga Oven | A3627 | MELLION (A3627) | MELLION | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/23.63 | |
2 | Katarina Julija Pipan | A3229 | PSH LOOK IT'S ME (A3229) | PSH LOOK IT'S ME | KK PIP Ljubljana | 0-0/25.46 | |
3 | Tea Keluc | A3688 | CANDY (A3688) | CANDY | KK VELEBIRO | 0-0/27.1 | |
4 | Lidija Grum | A3669 | LG CUNAMI (A3669) | LG CUNAMI | ŠD Konjeniški center Celje | 1-0/29.73 | |
5 | Iza Štrumbelj Oblak | A3370 | GIANDRETTI RYAL K (A3370) | GIANDRETTI RYAL K | KK VELENJE | 4-0/24.49 | |
6 | Gregor Mihelcic | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 4-0/25.9 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Lidija Grum | A3668 | LG CORTHAGO (A3668) | LG CORTHAGO | ŠD Konjeniški center Celje | 5-0/28.9 | |
8 | Tinkara Vovk Žunic | A3816 | VIADUC DE MEHON (A3816) | VIADUC DE MEHON | KK GIBANJE | 7-0/26.31 | |
9 | Gea Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PIP Ljubljana | 4-4/25.1 | |
10 | Robert Kucer | A3705 | B.B.BENI (A3705) | B.B.BENI | KK VELENJE | 8-0/26.19 | |
11 | Ajda Ušen | A3732 | LAST LOT (A3732) | LAST LOT | KK SLOVENJ GRADEC | 8-0/26.42 | |
12 | Manca Kukman | A3471 | LA CASSINA (A3471) | LA CASSINA | KK VELEBIRO | 8-0/26.67 | |
13 | Borut Gajšt | A2846 | C.C. COPILOT (A2846) | C.C. COPILOT | KK Stožice Ljubljana | 8-0/27.72 | |
14 | Robert Bombek | A3329 | BILLY HOY (A3329) | BILLY HOY | KK Stožice Ljubljana | 5-4/29.41 | |
15 | Tia Ana Tekavec | A2885 | AFROMAN (A2885) | AFROMAN | KK GIBANJE | 8-4/25.46 | |
16 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK GIBANJE | 8-5/37.72 | |
17 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 11-4/24.69 | |
18 | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PIP Ljubljana | 0-15/59.35 | |
- | Maja Gregoric | A3758 | ESPRIE (A3758) | ESPRIE | KK GIBANJE | EL | |
- | Anja Erman | A2449 | INDIANA JONES-INDY (A2449) | INDIANA JONES-INDY | KK PIP Ljubljana | EL | |
- | Iztok Šerbec | A3771 | FLOWER WORLD F (A3771) | FLOWER WORLD F | KK GIBANJE | EL | |
- | Jaka Potocnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | RET | |
- | Bernard Bregant | A3681 | SPARTA`S LA ISA (A3681) | SPARTA`S LA ISA | KK KARLO - Maribor | DNS |