ŠD Center konjeniškega športa Celje
Turnir 1815
24. tekma
Pokal Slovenije mladinci in odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 238.2.2
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 27/25/*0/7
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maja Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | JK MARIBOR | 0-0/52.76 | |
2 | Robert Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | KK VELENJE | 0-0/53.56 | |
3 | Matevž Dremelj | A1931 | URIEL (A1931) | URIEL | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-4/49.84 | |
4 | Aleksandra Krainer | A2096 | CLARA CRI CRI (A2096) | CLARA CRI CRI | ŠD Konjeniški center Celje | 0-8/48.44 | |
5 | Nina Jovović | A3049 | ALDINO V (A3049) | ALDINO V | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/67.12 | |
6 | Aleksandra Krainer | A2100 | PROPHET (A2100) | PROPHET | ŠD Konjeniški center Celje | 4/67.31 | |
7 | Matevž Dremelj | Z2225 | ROMIRA DELL'OLMO (Z2225) | ROMIRA DELL'OLMO | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/67.59 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
8 | Iza Vele | A1389 | VELEBIRO RIANTE (A1389) | VELEBIRO RIANTE | KK VELEBIRO | 4/71.83 | |
9 | Lana Tanko | A2783 | QUIDAM DE VIDO (A2783) | QUIDAM DE VIDO | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/73.04 | |
10 | Nastja Udovč | A2789 | APIENNE (A2789) | APIENNE | KK VELEBIRO | 4/73.3 | |
11 | Robert Kučer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | KK VELENJE | 4/74.36 | |
12 | Mihael Kovačič | A2695 | RIVER STONE K (A2695) | RIVER STONE K | KK KARLO - Maribor | 4/75.36 | |
13 | Eva Zala Marovt | A2775 | DROSSAAN (A2775) | DROSSAAN | KK VELEBIRO | 4/76.18 | |
14 | Simon Johann Zuchi | Z2304 | LUDWIGS AS (Z2304) | LUDWIGS AS | AVSTRIJA | 6/82.57 | |
15 | Iza Vele | A1913 | VELEBIRO DORINA LA REINA (A1913) | VELEBIRO DORINA LA REINA | KK VELEBIRO | 8/70.15 | |
16 | Nina Potočnik | A2698 | PICASSO (A2698) | PICASSO | KK VELENJE | 8/73.17 | |
17 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 8/74.45 | |
18 | Vita Sirovina Dvornik | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 10/85.26 | |
19 | Uroš Jordan | A2988 | CHAMBERLAIN (A2988) | CHAMBERLAIN | KK KRKA - Grm Novo mesto | 12/73.46 | |
20 | Aljaž Drašler | A2652 | ATENA Z (A2652) | ATENA Z | KK KRUMPERK | 16/65.52 | |
21 | Jerca Štular | A2636 | CASH Z (A2636) | CASH Z | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 16/74.62 | |
22 | Aleksander Smolnikar | A3059 | ITALO VAN'T HEIKE (A3059) | ITALO VAN'T HEIKE | KK VELENJE | 19/89.2 | |
- | Lucija Kržišnik | A2980 | LNT CARTANIMO (A2980) | LNT CARTANIMO | JK MARIBOR | EL | |
- | Tomaž Laufer | A3072 | CASSANDRA HSP (A3072) | CASSANDRA HSP | KK VELEBIRO | EL | |
- | Manca Uršič | A1701 | LE GRAND (A1701) | LE GRAND | KK VELENJE | RET | |
- | Leja Tomaž | A2428 | BARNAHOWN GEM (A2428) | BARNAHOWN GEM | KK SLOVENJ GRADEC | DNS | |
- | Aleksandra Ščap | A2262 | CASPER Z (A2262) | CASPER Z | KK VELENJE | DNS |