ŠD Center konjeniškega športa Celje
Turnir 2314
25. tekma
odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 238.2.2
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 34/31/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomaž Laufer | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KK VELEBIRO | 0-0/36.93 | |
2 | Robert Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | KK VELENJE | 0-0/41.54 | |
3 | Andrej Kučer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | JK MARIBOR | 0-4/44.19 | |
4 | Tadej Skaza | A1964 | ARMAGEDON S (A1964) | ARMAGEDON S | KK VELENJE | 0-8/36.86 | |
5 | Vernalis Dokuzovič | Z1891 | WENDERSCHÖN Z (Z1891) | WENDERSCHÖN Z | HRVAŠKA | 0-8/44.94 | |
6 | Thomas Reif | Z2149 | SANTA FEE 141 (Z2149) | SANTA FEE 141 | AVSTRIJA | 0-9/50.36 | |
7 | Živa Novak | A2773 | A GOOD FELLOW (A2773) | A GOOD FELLOW | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-12/44.11 | |
8 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 0-16/53.14 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Tadej Skaza | A1771 | ARAGON (A1771) | ARAGON | KK VELENJE | 0-35/72.03 | |
10 | Thomas Reif | Z2161 | ALBATROS 85 (Z2161) | ALBATROS 85 | AVSTRIJA | 0-RET | |
11 | Nina Jovović | A3049 | ALDINO V (A3049) | ALDINO V | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/62.79 | |
12 | Alena Gasperl | Z2145 | EMPORIO CAELLO (Z2145) | EMPORIO CAELLO | ČEŠKA | 4/66.76 | |
13 | Irena Ilić | Z2050 | DIEGO AS (Z2050) | DIEGO AS | HRVAŠKA | 4/67.95 | |
14 | Manca Uršič | A1701 | LE GRAND (A1701) | LE GRAND | KK VELENJE | 4/68.15 | |
15 | Iza Vele | A1389 | VELEBIRO RIANTE (A1389) | VELEBIRO RIANTE | KK VELEBIRO | 4/68.47 | |
16 | Andrej Kučer | A2374 | JUMBO AN INN (A2374) | JUMBO AN INN | JK MARIBOR | 4/68.91 | |
17 | Brina Sanda | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK CELJE | 8/69.29 | |
18 | Tanja Reif | Z2160 | SAN REMO 95 (Z2160) | SAN REMO 95 | AVSTRIJA | 12/57.12 | |
19 | Helena Nave | Z2167 | QUAYL (Z2167) | QUAYL | AVSTRIJA | 12/64.73 | |
20 | Karmen Belič | A2168 | W CORONA U (A2168) | W CORONA U | KK LJUBLJANA | 12/65.79 | |
21 | Melissa Gallob | Z494 | ORACLE DE DELPHI (Z494) | ORACLE DE DELPHI | AVSTRIJA | 12/66.87 | |
22 | Mario Tschaitschmann | Z1688 | TORTUGA DE JANEIRO (Z1688) | TORTUGA DE JANEIRO | AVSTRIJA | 12/69.14 | |
23 | Aleš Pevec | A2783 | QUIDAM DE VIDO (A2783) | QUIDAM DE VIDO | KK VELENJE | 12/72.64 | |
24 | Janez Avšič | A1793 | FENOLIT d.d. SHALIMAR (A1793) | FENOLIT d.d. SHALIMAR | KK VELENJE | 12/88.6 | |
25 | Patrick Promer | Z2169 | CASSALOR (Z2169) | CASSALOR | AVSTRIJA | 13/90.15 | |
26 | Mathias Dunner | Z2146 | ZOMAAR N LIEFHEBBER (Z2146) | ZOMAAR N LIEFHEBBER | AVSTRIJA | 14/80.2 | |
27 | Josip Jadrijević | Z1823 | ZALANDRA (Z1823) | ZALANDRA | HRVAŠKA | 15/84.37 | |
28 | Verena Edelsbrunner | Z2168 | FABIENNE (Z2168) | FABIENNE | AVSTRIJA | 16/65.56 | |
29 | Mathias Dunner | Z2147 | ZYNCHRO C (Z2147) | ZYNCHRO C | AVSTRIJA | 16/68.49 | |
30 | Leja Tomaž | A2428 | BARNAHOWN GEM (A2428) | BARNAHOWN GEM | KK GIBANJE | 19/83.45 | |
31 | Stefan Miklosi | Z2165 | FELIX BOY (Z2165) | FELIX BOY | MADŽARSKA | 33/107.5 | |
- | Melissa Gallob | Z2143 | LICHTBLICK 43 (Z2143) | LICHTBLICK 43 | AVSTRIJA | DNS | |
- | Robi Skaza | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | DNS | |
- | Robi Skaza | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | DNS |