KK Brdo pri Ihanu

TurnirTournament 0221

105. tekmacompetiton

ZDRUŽENE TEKME 5.6

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Ervin Čas

Število tekmovalcevNumber of competitors: 39

ZAP ŠT.NUM
JAHAČRIDER
ŠT. KONJAHORSE NUM
KONJHORSE
KLUBCLUB
1
Boštjan Bizjak
A4019
ISABEAU DE SPAN BB (A4019)
ISABEAU DE SPAN BB
KK SUPRINN
2
Žana Vnučec
A2549
DUKA S CONDOR (A2549)
DUKA S CONDOR
KK Brdo pri Ihanu
3
Jan Špiljak
A3842
CHICO`S GOLD (A3842)
CHICO`S GOLD
KK SUPRINN
4
Rebeka Rožmanec
A3912
ARONA (A3912)
ARONA
KK VELEBIRO
5
Eva Imenšek
A3850
BELVANA (A3850)
BELVANA
KK KARLO - Maribor
6
Ana Kim Pouh
A4005
CARO AS G (A4005)
CARO AS G
KK PIP
7
Karin Kaja Pouh
A3609
GRANDE JR (A3609)
GRANDE JR
KK PIP
8
Lucija Povše
A3125
CAMBO (A3125)
CAMBO
KK SLOVENJ GRADEC
9
Nina Nahtigal
A3973
ACE Z (A3973)
ACE Z
KK SLOVENJ GRADEC
10
Neža Potočnik
A3977
K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)
K-STAR VD DUVELSHOEVE
KK PR` KRAL
11
Vitan Orr Lesar
A3792
PANDORA (A3792)
PANDORA
KK VELEBIRO
12
Živa Kavčič Roškar
A3906
HUGO (A3906)
HUGO
KK VELEBIRO
13
Nika Rogič
A3747
JUSTIN (A3747)
JUSTIN
ŠD Hiša konj
14
Vika Koban
A3804
PRISCILLA V (A3804)
PRISCILLA V
KK CELJE
15
Borut Gajšt
A2846
C.C. COPILOT (A2846)
C.C. COPILOT
KK Stožice Ljubljana
16
Jaka Potočnik
A3577
ACANWITA (A3577)
ACANWITA
ŠD Titani Ljubljana
17
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK (A3867)
ARYA STARK
ŠD Titani Ljubljana
18
Lucija Sovič
A3926
RHIANONN (A3926)
RHIANONN
KK VELEBIRO
19
Tjaša Zaplotnik
A3893
DESCARO (A3893)
DESCARO
KK PR` KRAL
20
Živa Jarh
A3645
DSQUARED (A3645)
DSQUARED
KK VELEBIRO
21
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA (A3260)
KASHIDRA
KK Brdo pri Ihanu
22
Pia Turk
A2165
CAN T BE RUDOLF (A2165)
CAN T BE RUDOLF
KD Piramida
23
Ajda Ušen
A3879
RAINBOW (A3879)
RAINBOW
KK SLOVENJ GRADEC
24
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
ŠD Titani Ljubljana
25
Tomaž Tabernik
A4011
DONNA SOPHIA (A4011)
DONNA SOPHIA
KK KOMENDA
26
Nastja Udovč
A3732
LAST LOT (A3732)
LAST LOT
KK VELEBIRO
28
Nina Obrovnik
A3667
PODKEV IN YOUR DREAMS VR (A3667)
PODKEV IN YOUR DREAMS VR
KK KARLO - Maribor
31
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J (A3871)
CAMPARI-J
KK PR` KRAL
32
Kaja Erman
A3990
INIESTA (A3990)
INIESTA
KK PR` KRAL
33
Ema Prinčič
A3777
OXANA (A3777)
OXANA
ŠD Titani Ljubljana
34
Saša Nedog
A3525
CINTIA (A3525)
CINTIA
KK VELEBIRO
35
Boštjan Bizjak
A3971
NAMICA J (A3971)
NAMICA J
KK SUPRINN
36
Benjamin Bregant
Z2972
NICE MOUSE (Z2972)
NICE MOUSE
KK KARLO - Maribor
37
Nina Pangeršič
A3390
ACHILL Z (A3390)
ACHILL Z
KK SUPRINN
38
Ema Krpič
A3938
ANTIGUA BEACH (A3938)
ANTIGUA BEACH
KK SUPRINN
39
Pika Marušič
A2962
EL STALYPSO (A2962)
EL STALYPSO
KK PIP
40
Maruša Manca Možgan
A3513
CONQUEST Z (A3513)
CONQUEST Z
KK Stožice Ljubljana
42
Taja Kukolj
A2968
CONNER CAMPINO (A2968)
CONNER CAMPINO
KK KARLO - Maribor
43
Eva Imenšek
A3242
CALLAY (A3242)
CALLAY
KK KARLO - Maribor
= DNF
NazajBack